SOLSKI DLA SENIORÓW….

Święto seniorów. „Starsi panowie znów” w promocyjnej cenie…
W najbliższy weekend 9 i 10 października, o godz. 18.00 zagramy spektakl „Starsi panowie znów” utkany ze znanych, legendarnych piosenek i scen Kabaretu Starszych Panów. Z okazji październikowego święta seniorów przygotowaliśmy promocyjną cenę.
Przedstawienie „Starsi Panowie znów” powstało na podstawie „Wieczorów Kabaretu Starszych Panów” oraz „Wieczorów Wspomnień Kabaretu Jeszcze Starszych Panów”. Piosenki i sceny dialogowe tworzą dynamiczną i barwną opowieść o miłości, odrzuceniu, tęsknocie, fascynacji, oczarowaniu i pożądaniu. Scenariusz spektaklu składa się z 22 piosenek i 10 scen dialogowych z repertuaru Kabaretu. Widzowie usłyszą znane utwory, takie jak „Tango kat”, „S. O. S.” czy „Upiorny Twist” jak również utwory mniej rozpoznawalne, a równie atrakcyjne: „Ballada jarzynowa” czy „Zosia i ułani”.
Jak śpiewali Jeremi Przybora i Jerzy Wasowski „piosenka jest dobra na wszystko” i stanowi panaceum na wszelkie trudy i bolączki dnia codziennego. Zapewniamy sporą dawkę uśmiechu, wspomnień i wzruszeń. Liczymy, że chętnie skorzystacie Państwo z naszej propozycji i w najbliższy weekend odwiedzicie tarnowski teatr – zachęca Rafał Balawejder, Dyrektor Naczelny.
W spektaklu występują: Matylda Baczyńska, Ewa Sąsiadek, Ireneusz Pastuszak, Kamil Urban, Piotr Niedojadło (gościnnie).
Z hasłem: „Święto Seniora” cena biletu wynosi jedyne 18 zł od osoby, czyli 60 % taniej.
Dodatkowe informacje na temat spektaklu i promocji można uzyskać w kasie oraz w Biurze Promocji i Organizacji Widowni,
tel. kom. 784 976 025, 668 323 998 tel. (14) 688 32 87.
Fot. Paweł Topolski

Post Author: kadr