ZAPISY DO SZKOŁY MUZYKÓW ROCKOWYCH….

Tarnowskie Centrum Kultury prowadzi zapisy do Szkoły Muzyków Rockowych S.M.Rock na sezon 2021/2022.bPo wakacjach wznowiona zostaje działalność Szkoły Muzyków Rockowych działającej w Tarnowskim Centrum Kultury. Zajęcia odbywają się w systemie indywidualnych cotygodniowych indywidualnych z podziałem na sekcje instrumentalne tj. fortepian, gitarę, gitarę basową, perkusję oraz wokal. Adresowane są do dzieci (już od 9-10 rż.), młodzieży oraz dorosłych. Program nauczania jest dostosowany jest indywidualnie do poziomu i preferencji muzycznych każdego ucznia. S.M.Rock jest właściwym kierunkiem zarówno dla tych, którzy przygodę z muzyką chcą zacząć od podstaw, jak też dla całkiem sprawnych już muzyków, którzy chcieliby udoskonalić swój warsztat.
Szkoła wbrew swojej nazwie nie skupia się wyłącznie na muzyce rockowej. Nauczanie opiera się na wszystkich gatunkach muzycznych z klasyką i jazzem włącznie. Uczniowie S.M.Rock mają możliwość zdobycia wszechstronnej wiedzy i umiejętności nie poprzestając jedynie na zajęciach i treningach. Co kilka miesięcy mogą występować przed publicznością. Jest to dla nich okazja by nieco obyć ze sceną, czy chociażby zapanowania nad tremą. Najbliższy taki koncert odbędzie się jeszcze we wrześniu (24.09) w Amfiteatrze Letnim.
W rozpoczynającym się sezonie nowością dla uczniów będzie możliwość udziału w dodatkowych zajęciach zespołowych, moderowanych przez nauczycieli poszczególnych sekcji.
Koszt zajęć indywidualnych to zaledwie 40 zł za godzinę lekcyjną.
Zapisy prowadzi Tarnowskie Centrum Kultury mieszczące się w Tarnowie przy Rynku 5.
Więcej informacji na stronie www.tck.pl
Indywidualne lekcje prowadzone są przez profesjonalnych muzyków:
Wokal: Sławomir Ramian / Weronika Kukla
Gitara: Łukasz Wełna
Bas: Grzegorz Nosek
Fortepian/Instr. Klawiszowe: Piotr Niedojadło
Perkusja: Gabek Rękas

Post Author: kadr