Druga edycja Zawodowego Maratonu w ZSEO. Do wygrania cenne nagrody!

Już na początku czerwca Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych zorganizuje konkurs z cennymi nagrodami. Zabawa adresowana jest do uczniów, którzy w tym roku szkolnym kończą edukację na etapie podstawowym.
Zawodowy Maraton w ZSEO to konkursu, którego celem jest rozwijanie pasji i umiejętności młodzieży kończącej aktualnie szkołę podstawową oraz kształtowanie ich kompetencji kluczowych umożliwiających sprostanie wyzwaniom zmieniającego się rynku pracy.
Konkurs podzielony zostanie na trzy rundy, a szczegółowymi tematami każdej z nich będą zagadnienia zbliżone do kierunków, jakie znajdują się w aktualnej ofercie kształcenia szkoły: technik ekonomista, technik organizacji turystyki i technik technologii żywności. Jako motyw przewodni wszystkich rund wybrana została ekologia.
Pierwsza runda zaplanowana została na 8 czerwca. Następne odbędą się 9 i 10 czerwca.
Dzięki wsparciu uzyskanemu od sponsorów nagrodami w konkursie będą: wysokiej klasy tablet, modny aparat typu INSTAX oraz wielofunkcyjny robot kuchenny. Nagrody rzeczowe symbolicznie nawiązują do kierunków kształcenia oraz tematyki kolejnych etapów zabawy.
Nagrody z myślą o Zawodowym Maratonie w ZSEO ufundowali: Hurtownia Materiałów Budowlanych Dobrowolski Mariusz oraz Firma POLMARK z Woli Rzędzińskiej. Honorowy patronat nad wydarzeniem ponownie objął mgr Przemysław Bochenek, Kanclerz Wyższej Szkoły Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu.
Patronat medialny nad wydarzeniem objęli “Kurier Tarnowski”, Nasz-Tarnów.pl, Niezależny Serwis Informacyjny KADR, TarnowskieInfo, radio RDN oraz “Temi”.

Szczegółowe informacje na temat tegorocznej edycji Zawodowego Maratonu w ZSEO w tym procedura zgłaszania udziału i regulamin – dostępne są na stronie internetowej szkoły www.zseo.tarnow.pl.

Kadr sprawując patronat medialny wydarzenia na bieżąco będzie informował o jego przebiegu

Post Author: kadr