Gabit rehabilitacji z Areny Jaskółka Tarnów został przeniesiony do budynku przy Stadionie Sportowym TOSIR im. Trenera Emila Wzorka

Tworzymy nowe miejsce, w którym zachęcamy do korzystania z usług fizjoterapeutycznych. W centrum Miasta, blisko innych obiektów sportowych takich jak: Park Wodny i stadion lekkoatletyczno – piłkarski, będzie dostęp do usług gabinetu fizjoterapii z zakresu: masażu, fizykoterapii (elektroterapia, nowoczesny laser wysokoenergetyczny oraz krioterapia), kinezyterapii oraz szeroki wybór terapii ogólno usprawniającej z wykorzystaniem sprzętu cardio: bieżnie, ergometr wioślarski, rower spinningowy oraz orbitrek. Serdecznie zapraszamy do rejestracji pod numerem telefonu: 884 308 384. Fizjoterapeuci przyjmują od poniedziałku do piątku od 8.00 – 20.00 oraz w soboty od 8.00-16.00. Zachęcamy do zadbania o swój układ ruchowy, kondycję i zapisania się na konsultację fizjoterapeutyczną.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej lokalizacji przy Stadionie Sportowym na ul. Piłsudskiego 32 w Tarnowie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku 18 stycznia startujemy o 8.00 .
Info/foto: Grzegorz Mizera
0
Liczba odbiorców
5
Aktywność
Promuj post
Ty i 1 inny użytkownik
3 udostępnienia
Lubię to!

Komentarz
Udostępnij

Post Author: kadr