PROMOCJE KADRU: GŁOS MAJĄ MŁODZI – TARNOWSKI ZESPÓŁ N.I.E…

Są młodzi, zdolni i kochają muzykę. I właściwie to ona ich połączyła. Ich PIĘCIU i ona JEDNA…czyli Gabriela Nawój – wokal, ukulele, Krystian Karczewski – pianino, Daniel Kukułka – perkusja, Jakub Młotkiewicz – gitara basowa, Wiktor Ryba – gitara akustyczna i elektryczna, Olaf Szymański – altówka.
Gabi jest mózgiem zespołu niczym „szeryf w spódnicy”. Ma wyjątkowy głos i talent. Śpiewa, gra i komponuje, a w tym wszystkim jest bardzo naturalna – nie gwiazdorzy. Jest bardzo pracowita. To ją odróżnia od wielu młodych ludzi. Na swym koncie ma wiele wspaniałych sukcesów. I wierzę, że będzie ich coraz więcej.
Najdłużej z Gabi współpracuje Krystian Karczewski – piano. Razem rozpoczynali pierwsze występy i budowali swą muzyczną drogę. Chociaż są dwoma różnymi biegunami, Gabi pełna żywiołowości, a Krystian spokoju, zawsze potrafili oczarować publiczność.
Pozostali członkowie zespołu pojawili się nieco później. Razem tworzą dzisiaj spójną całość muzyczną i przyjacielską. Ich zespołowa droga muzyczna, jest ciekawa i nietuzinkowa. Mam nadzieję, że będzie dalej wspaniale się rozwijała i podbije serca wielopokoleniowego grona odbiorców.
Ich wspólnym sukcesem jest pierwsza płyta z pięknymi kolędami.
https://youtu.be/AXpZTxd52-g
L.J

Post Author: kadr