DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO – ŻYCZENIA PREZYDENTA TARNOWA….

DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO
Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, serdeczne życzenia i wyrazy uznania za zaangażowanie na rzecz osób potrzebujących złożył wszystkim pracownikom służb społecznych, prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela.

– Składam Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości, uśmiechu, wielu sukcesów zawodowych i osobistych oraz satysfakcji z wykonywanych obowiązków. Wasza praca pomaga zmieniać świat na lepsze. Niech daje Wam ona szczęście w życiu zawodowym i prywatnym, a każdy dzień niech przynosi Wam poczucie zadowolenia i satysfakcji. Nagrodą za włożony trud i wysiłek niech będzie natomiast wdzięczność osób, którym pomagacie – powiedział Roman Ciepiela.

Dzień Pracownika Socjalnego obchodzony jest 21 listopada na mocy zapisu ustawy o pomocy społecznej z 29 listopada 1990 roku. Jest to święto wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Data 21 listopada upamiętnia spotkanie w 1989 roku w miejscowości Charzykowy, w którym uczestniczyli Jacek Kuroń, Joanna Staręga-Piasek oraz pracownicy pomocy społecznej szczebla wojewódzkiego.

Źródło:UMT

Obraz może zawierać: kwiat

Post Author: kadr