4. edycja konkursu edukacyjnego „Co wiesz o Regionie” 2020…

STUDIO KADR…
Konferencja prasowa z udziałem Marty Malec – Lech na temat 4. edycji konkursu edukacyjnego „Co wiesz o Regionie” 2020.

Konkurs rozpoczyna się 12 paździrnika, zaś kończy 29 października. Jak poinformowała Mata Malec – Lech, jego celem jest pogłębienie wiedzy uczniów na temat Małopolski, a poprzez to wzmacnianie tożsamości regionalnej młodych Małopolan.
Gospodarz spotkania: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie,

Tegoroczna edycja, znanego wielu uczniom i lubianego przez nich konkursu, rusza pod nazwą „Co Ty wiesz o Regionie?”. Śladem ubiegłych lat, konkurs adresowany jest do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych z Województwa Małopolskiego, z wyłączeniem szkół dla dorosłych.

Z uwagi na trwającą pandemię Covid-19 i konieczność zachowania szczególnych środków ostrożności oraz respektowania zasad bezpieczeństwa, tegoroczny konkurs będzie przeprowadzony wyłącznie w formie quizu online. W tym szczególnym roku poświęconym pamięci św. Jana Pawła II, Samorząd Województwa Małopolskiego włącza się do obchodów 100. rocznicy urodzin papieża Polaka, dlatego motywem przewodnim tegorocznej edycji konkursu będzie postać Karola Wojtyły – wielkiego Małopolanina.

Uroczyste wręczenie nagród dla laureatów miejsc I-V w dwóch kategoriach szkół: podstawowa oraz ponadpodstawowa odbędzie się w listopadzie br. Jak co roku, na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody!

Przed październikowym quizem, zapraszamy wszystkich do odwiedzenia strony https://malopolskapoleca.pl/quiz/trenuj i potrenowania w quizach testowych.

Serdecznie zapraszamy Państwa Szkołę do udziału w konkursie.

Zgłoszenie Uczestnictwa

Regulamin konkursu Co Ty wiesz o Regionie?

Kontakt w sprawie quizu:

Telefon: 12 61 60 700

Mail: sekretariat.ek@umwm.malopolska.pl.

4. edycja konkursu edukacyjnego "Co wiesz o Regionie" 2020

STUDIO KADR…Konferencja prasowa z udziałem Marty Malec – Lech na temat 4. edycji konkursu edukacyjnego "Co wiesz o Regionie" 2020.Konkurs rozpoczyna się 12 paździrnika, zaś kończy 29 października. Jak poinformowała Mata Malec – Lech, jego celem jest pogłębienie wiedzy uczniów na temat Małopolski, a poprzez to wzmacnianie tożsamości regionalnej młodych Małopolan.Gospodarz spotkania: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie,Tegoroczna edycja, znanego wielu uczniom i lubianego przez nich konkursu, rusza pod nazwą „Co Ty wiesz o Regionie?”. Śladem ubiegłych lat, konkurs adresowany jest do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych z Województwa Małopolskiego, z wyłączeniem szkół dla dorosłych.Z uwagi na trwającą pandemię Covid-19 i konieczność zachowania szczególnych środków ostrożności oraz respektowania zasad bezpieczeństwa, tegoroczny konkurs będzie przeprowadzony wyłącznie w formie quizu online. W tym szczególnym roku poświęconym pamięci św. Jana Pawła II, Samorząd Województwa Małopolskiego włącza się do obchodów 100. rocznicy urodzin papieża Polaka, dlatego motywem przewodnim tegorocznej edycji konkursu będzie postać Karola Wojtyły – wielkiego Małopolanina.Uroczyste wręczenie nagród dla laureatów miejsc I-V w dwóch kategoriach szkół: podstawowa oraz ponadpodstawowa odbędzie się w listopadzie br. Jak co roku, na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody!Przed październikowym quizem, zapraszamy wszystkich do odwiedzenia strony https://malopolskapoleca.pl/quiz/trenuj i potrenowania w quizach testowych. Serdecznie zapraszamy Państwa Szkołę do udziału w konkursie.Zgłoszenie UczestnictwaRegulamin konkursu Co Ty wiesz o Regionie?Kontakt w sprawie quizu:Telefon: 12 61 60 700Mail: sekretariat.ek@umwm.malopolska.pl.

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Poniedziałek, 12 października 2020

Post Author: kadr