Udany, pełen atrakcji obóz rehabilitacyjny dla niepełnosprawnych….

Od 1 do 10 sierpnia, 30 zawodników TZSN Start uczestniczyło w obozie sportowo – rehabilitacyjnym w Hotelu Amber Bay Conference & Aquapark Augustów. Dominującymi formami aktywności sportowej były zajęcia w sekcjach: lekkoatletycznej, pływackiej oraz podnoszenia ciężarów. Próbowano również sił w siatkówce na siedząca w siatkówce i plażowej. Ponadto odbywayły się zajęcia z aerobiku i nordic walking.

Piękna pogoda pozwoliła na korzystanie z wszelkich atrakcji wodnych takich jak łódki , motorówki, żaglówki rowerki wodne,kajaki wind surfing odbyły się również zawody w LA .Codziennie korzystano z zabiegów fizykalnych.

Nad bezpieczeństwem podopiecznych czuwała 10 osobowa kadra, w składzie: kierownik Aneta Michalska Perkowska, wychowawcy: Bogusław Szczepanski, Anna Gawron, ratownik-wychwawca Maciej Perkowski,pielęgniarka – Beata Bukowska ,fizjoterapeuta -Tomasz Obal oraz 4 wolontariuszy. Obóz został oceniony jako jeden z najlepszych od kilku sezonów. Zakończono go dyskoteką oraz rejsem gondolami po jeziorze Białym.

Zapraszamy wszystkie osoby niepełnosprawne z Tarnowa i okolic do uczestnictwa w zajęciach sportowo-rehabilitacyjnych które odbywają się codziennie na obiektach sportowych w naszym mieście. Wszelkie informacje dostępne na stronie: www.start-tarnow.pl

Organizacja takiego wypoczynku była możliwa dzięki : Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” Ministerstwo Sportu Gmina Tarnów Fundacja PZU PFRON – Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych PFRON Oddział Małopolski Mój Tarnów MobilEduPark Remdzwig Sp ZO.O., Info/foto:organizatora

Post Author: kadr