WRACAMY DO BWA……

Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie z wielką radością informuje, że znów będzie mogło gościć publiczność na wystawach!

STARTUJEMY!
Nasze wystawy otworzą się we wtorek 19 maja. W naszej głównej siedzibie w Pałacyku Strzeleckim będzie można zobaczyć dwie nowe wystawy, wystawę studentów i dyplomantów Wydziału Sztuki PWSZ w Tarnowie oraz indywidualną wystawę malarstwa Piotra Kukli Qkli „Peryferie percepcji II”. Wernisaż obu wystaw odbędzie się w formie wirtualnej, w Noc Muzeów w sobotę 16 maja o godzinie 18:30. Będzie można obejrzeć go w czasie rzeczywistym na naszym kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC_n5KP2n8pbGOi5eoA4IevA oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/bwatarnow/. Na tych samych kanałach nagranie będzie można obejrzeć także po zakończeniu relacji na żywo.
Wystawa „Czas wolny, czas zatrzymany”, m.in. z obrazami Edwarda Dwurnika czy Marcina Maciejowskiego ze słynnej Grupy Ładnie, prezentowa w oddziale galerii w budynku dworca PKP otworzy się we wtorek 26 maja.

ZASADY BEZPIECZNEGO ZWIEDZANIA
W obu miejscach będą obowiązywały te same zasady umożliwiające bezpieczne zwiedzanie zarówno naszej publiczności, jak i pracownikom:
– ograniczona ilość zwiedzających w jednym czasie: wystawa na parterze Pałacyku Strzeleckiego 9 osób, na piętrze 3 osoby, na wystawie na dworcu PKP 4 osoby,
– kierunkowe zwiedzanie ograniczające kontakt osób wchodzących z wychodzącymi
– zwiedzający muszą mieć zasłonięte usta i nos,
– przy wejściu do galerii będzie można skorzystać ze środka dezynfekującego dłonie,
– punk kasowy oddzielony pleksi, obsługa w przyłbicach.

BEZPŁATNE WYSTAWY DO POŁOWY CZERWCA

Dodatkowo, w celu minimalizacji kontaktu dotykowego, wystawy do połowy czerwca b.r. będą udostępnione bezpłatnie, bez biletów.

„Bardzo bezpieczne zwiedzanie” – DODATKOWA MOŻLIWOŚĆ
Umożliwiamy także dodatkową opcję „Bardzo bezpieczne zwiedzanie” – bezpłatna możliwość rezerwacji wystawy na indywidualne zwiedzanie, przygotowaną z myślą o osobach wrażliwych lub/oraz z grup podwyższonego ryzyka.
Rezerwacji na zwiedzanie wystaw w Pałacyku można dokonać pisząc maila na adres: edukacja@bwa.tarnow.pl, w budynku dworca PKP: rekas@bwa.tarnow.pl lub telefonicznie pod numerem: 606146520.

GODZINY OTWARCIA WYSTAW
Wystawy w Pałacyku Strzeleckim można będzie oglądać w obowiązującym już „czasie letnim”, od wtorku do piątku od 11:00 do 18:00 i w niedziele od 12:00 do 19:00. Wystawa w budynku PKP będzie dostępna od wtorku do piątku i w niedziele od 9:00 do 16:00.

NASZA POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ
Spotkania: wernisaże, warsztaty, wykłady i oprowadzania po wystawach jeszcze nie mogą się odbywać.
Sklepik BWA działa stacjonarnie, możliwa jest też sprzedaż wysyłkowa.

ZASADY MOGĄ SIĘ ZMIENIĆ
W związku ze zmieniającymi się przepisami, obowiązujące zasady mogą się zmienić, aktualności dotyczące liczby zwiedzających i inne zawsze znajdziecie na naszej stronie.

KULTURA W DOMU
Od początku epidemii działamy przygotowując wirtualną ofertę w ramach akcji „Kultura w domu”, której bogate archiwum cały czas jest dostępne na stronie internetowej oraz w naszych mediach społecznościowych, Facebooku: www.facebook.com/bwatarnow/ i Instagramie: www.instagram.com/bwa_tarnow/.

Niezmiennie Wam polecamy!

MASKI DLA TAROWA
BWA wspólnie z Centrum Sztuki Mościce rozpoczęło i koordynowało akcję szycia maseczek przez mieszkańców „Maski dla Tarnowa”. Akcja nadal trwa.

DZIĘKUJEMY
Dziękujemy Wam, że byliście z nami w tym trudnym dla wszystkich czasie.
Dziękujemy za gesty solidarności, wszystkie miłe listy, telefony, inspiracje i komentarze.
Dziękujemy za wsparcie naszego budżetu poprzez zakup naszych wydawnictw i toreb – nadal możecie to robić. 

BARDZO ZA WAMI TĘSKNIMY!
Do miłego, bezpiecznego zobaczenia w BWA!
Zespół BWA Tarnów

Obraz może zawierać: niebo i na zewnątrz
1499

Liczba odbiorców
50

Aktywność

Post Author: kadr