HALO TARNÓW – Rusza Innowacyjny projekt Kulturalny – TCKHeart – hear the art…..

Tarnów, przybywamy! Niebywała okazja, aby zostać uczestnikiem jednego z unikatowych wydarzeń w ramach projektu Heart – hear the art. Tajemnicze spotkania, organizowane dla limitowanej liczby osób, to niebywała szansa dla poszukiwaczy prawdziwych wartości w sztuce, a także pewność spotkania się z nietuzinkowymi artystami – twarzą w twarz. Ideą Heart jest tajemnica, ponieważ zapisując się na wydarzenia znamy tylko datę, godzinę i przybliżoną lokalizację. Dopiero dzień przed planowaną datą dostajemy adres, pod który należy się udać by poczuć niepowtarzalny klimat. To innowacyjne podejście zapewnia nutę adrenaliny i ryzyka, ale nie ma się czego bać. Nad całym projektem czuwa Tarnowskie Centrum Kultury, które od lat proponuje w Tarnowie kulturę na najwyższym poziomie i jest głównym partnerem projektu.

Ujawniono już daty trzech wydarzeń. Pierwsze, premierowe odbędzie się 21. lutego. Organizatorzy skutecznie bronią się przed przeciekami o artystach, którzy zaprezentują swoją twórczość. Zapewniają jednak, że będzie to naprawdę huczna premiera. „Zaproszeni przez nas artyści z kategorii muzycznej grają koncerty w całej Polsce przy pełnych salach. Cena na ich koncerty często jest wyższa niż ta, którą proponujemy, a przecież Heart na każdym wydarzeniu proponuje znacznie więcej niż koncert.” – podkreśla Dominik Fitrzyk, pomysłodawca projektu. Tarnowskie Centrum Kultury i Heart ogłaszają również gratkę dla fanów Hip-Hop’owej sceny. Heart – Hip-Hop Edition odbędzie się potajemnie już 4. marca. Dla tych, którym nie uda się dostać na poprzednie wydarzenia zaplanowano otarcie łez. Już 4. kwietnia następne spotkanie, podczas którego zaprezentują się między innymi świetni artyści prosto z ogólnopolskiej trasy koncertowej. Na pewno warto się przekonać.

„Przewidujemy w przyszłości rozwijać ten ciekawy projekt. Na razie zaplanowaliśmy trzy edycje i badamy, czy tarnowianie polubią taką nieoczywistą formę wydarzeń kulturalnych. Wydarzenia kierowane są do młodych, niemniej jednak mile widziani są odbiorcy z każdej grupy wiekowej. To pierwsza tego typu inicjatywa w regionie więc liczymy, że publiczność polubi Heart, bo mamy jeszcze sporo pomysłów.” – mówi Artur Janus, kierownik działu imprez TCK.

Warto zapamiętać te daty i spieszyć się z rezerwacją wejściówek, ponieważ na każde ogłoszone wydarzenie mamy do dyspozycji tylko 60 miejscówek. Zapisy oraz więcej informacji znajdziecie na stronie www.heartheart.pl

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osobaObraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i tekstObraz może zawierać: tekst

Post Author: kadr