Zagrali dla Julki.Udowodnili, że można – trzeba tylko chciec….

Teatr im. Ludwika Solskiego. Koncert charytatywny Integracja rodzi się w sercu na rzecz Julki Kierońskiej. Swietnie przygotowane i przeprowadzone wydarzenie. Znakomity klimat i atmosfera. Ogomna szczodrość osób uczestniczących w licytacjach. Wielka pomoc sposnsorów i ludzi dobrej woli. To dzieki nim jest szansa na pomoc dla Julki.

Organizator: Stowarzyszenie „To, co wspólne” i Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnowie.

Pomysłów na pomaganie oraz ludzi "dobrej woli nie brakuje". Każdego dnia mamy na to dowody. Dlatego doceniam ich pracę, wysiłek i wymierny, a nie słowny, deklaracyjny efekt końcowy. Zespół PROFESKA oraz wszyscy wykonawcy koncertu dla Julki – podsumowanie, podziękowania i gratulacje!

Opublikowany przez Lidię Jaźwińską Czwartek, 23 stycznia 2020

Rodzice Julki dziękują….

STUDIO KADR…Rodzice Julki nie mogli osobiście uczestniczyć w koncercie. W ich imieniu list odczytał Łukasz Koszyk…Autor: Lidia Jaźwińska

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Wtorek, 21 stycznia 2020

Koncert dla Julki….

Opublikowany przez Lidię Jaźwińską Poniedziałek, 20 stycznia 2020

Kasia Kołodziej i Robert Gorzkowski…

STUDIO KADR…..Teatr im. Ludwika Solskiego. Koncert charytatywny Integracja rodzi się w sercu na rzecz Julki Kierońskiej. Kasia Kołodziej i Robert Gorzkowski.Organizator: Stowarzyszenie "To, co wspólne" i Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnowie. Fragment koncertu.Autor: Lidia JaźwińskaCała relacja w dniu jutrzejszym

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Poniedziałek, 20 stycznia 2020

Koncert "Integracja rodzi się w nas"….

STUDIO KADR…..Teatr im. Ludwika Solskiego. Koncert charytatywny Integracja rodzi się w sercu na rzecz Julki Kierońskiej. Organizator: Stowarzyszenie "To, co wspólne" i Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnowie. Zwiastun wydarzenia.Autor: Lidia JaźwińskaCała relacja w dniu jutrzejszym.

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Poniedziałek, 20 stycznia 2020

 

Foto: Lidia Jaźwińska

Post Author: kadr