GOS.pl zagrał dla Faustynki…

W sobotę w Parafii Świętej Rodziny w Tarnowie, odbył się Koncert Charytatywny Tarnowskiego Chóru GOS.pl, dla FAUSTYNKI TRUHAN.

Cegiełki ofiarowane podczas koncertu w całości przekazano na intensywną rehabilitację dziewczynki, która zmaga się z niedowładem czterokończynowym.
W tym wyjątkowym koncercie uczestniczła liczna rzesza ludzi „dobrej woli”, którym należą się podziękowania. Podziękowania należą się także chórowi. Warto przy tym podkreślić, iż nie jest to pierwszy taki gest ze strony Gos.pl. Gospelowa hojność i życzliwość jest powszechnie znana…..

W ofiarowaniu siebie najpiękniejsze jest to, 
że to, co do nas wraca 
jest zawsze lepsze od tego, co dajemy. 
Otrzymujemy odpowiedź o wiele bardziej hojną 
niż nasze działanie.

Koncert Charytatywny dla Faustynki…

STUDIO KADR…W sobotę w Parafii Świętej Rodziny w Tarnowie, odbył się Koncert Charytatywny Tarnowskiego Chóru GOS.pl, dla FAUSTYNKI TRUHAN.Cegiełki ofiarowane podczas koncertu w całości przekazano na intensywną rehabilitację dziewczynki, która zmaga się z niedowładem czterokończynowym.W tym wyjątkowym koncercie uczestniczła liczna rzesza ludzi "dobrej woli", którym należą się podziękowania.Autor: Anna BurdaCała relacja na www.niezaleznyserwiskadr.com.pl

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Poniedziałek, 13 stycznia 2020

Post Author: kadr