Kampania Biała Wstążka….

Sala Lustrzana. Inauguracja Kampanii „BIAŁA WSTĄŻKA” w Tarnowie. Akcja ta odbywa się już po raz ósmy, a jej celem jest zwrócenie uwagi na zjawisko przemocy. Podczas inauguracji kampanii w Sali Lustrzanej uczestnikom przypięto dzisiaj białe wstążki, które oznaczają deklarację nie tylko wyrzeczenia się stosowania przemocy, ale także reagowania gdy jest się jej świadkiem.

Ambasadorem tegorocznej edycji „Białej Wstążki” jest Drużyna Piłki Ręcznej występująca w PGNiG Superliga Grupa Azoty Tarnów.
Są to, dwukrotni mistrzowie I Ligii aktualnie grający w najwyższej klasie rozrywek PGNiG Superliga, mierzący swoje siły z najlepszymi drużynami w Polsce.
W uroczystości uczestniczył również tarnowski muzyk Rafał Huszno – ambasador minionej edycji Białej Wstążki.

Białe Wstążki wręczali m.in: prezydent Roman Ciepiela, ambasadorzy wydarzenia, dyrektor MOPS Małgorzata Proszowska oraz inni goście.
Organizator: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Kampania "Biała Wstążka"….

STUDIO KADR….Sala Lustrzana. Inauguracja Kampanii "BIAŁA WSTĄŻKA" w Tarnowie. Akcja ta odbywa się już po raz ósmy, a jej celem jest zwrócenie uwagi na zjawisko przemocy. Podczas inauguracji kampanii w Sali Lustrzanej uczestnikom przypięto dzisiaj białe wstążki, które oznaczają deklarację nie tylko wyrzeczenia się stosowania przemocy, ale także reagowania gdy jest się jej świadkiem.Ambasadorem tegorocznej edycji "Białej Wstążki" jest Drużyna Piłki Ręcznej występująca w PGNiG Superliga Grupa Azoty Tarnów.Są to, dwukrotni mistrzowie I Ligii aktualnie grający w najwyższej klasie rozrywek PGNiG Superliga, mierzący swoje siły z najlepszymi drużynami w Polsce.W uroczystości uczestniczył również tarnowski muzyk Rafał Huszno – ambasador minionej edycji Białej Wstążki.Białe Wstążki wręczali m.in: prezydent Roman Ciepiela, ambasadorzy wydarzenia, dyrektor MOPS Małgorzata Proszowska oraz inni goście.Organizator: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.Autor: Lidia Jaźwińska, Anna Burda

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Poniedziałek, 25 listopada 2019

Post Author: kadr