TARNOWSKIE CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ W GRONIE NAJLEPSZYCH W POLSCE…

Tarnowskie Centrum Informacji zostało uznane za najlepsze spośród czterdziestu tego typu centrów z całej Polski. To wynik konkursu na najlepsze centrum informacji turystycznej. -Trzynasta edycja konkursu okazała się dla nas szczęśliwa – mówi Marcin Pałach, dyrektor TCI i dodaje, że TCI uznane zostało za najlepsze w kategorii „4-gwiazdkowe punkty i centra informacji turystycznej”.

To kolejne zwycięstwo Tarnowskiego Centrum Informacji w tym konkursie. W tegorocznej edycji mierzyło się z czterdziestoma centrami informacji z całego kraju. W nowej formule konkursu w każdej kategorii nagrody przyznawano tylko jednemu podmiotowi, który zdobył największą liczbę punktów. Drugi wynik honorowany był wyróżnieniem. W tym roku przypadło ono Bydgoskiemu Centrum Informacji.

Organizowany przez Polską Organizację Turystyczną konkurs ma na celu podnoszenie jakości usług świadczonych przez punkty informacji turystycznej. Jako że są to miejsca pierwszego kontaktu turysty z danym regionem, stanowią jego wizytówkę i wpływają na wizerunek. Wybierając liderów poszczególnych kategorii, POT wskazuje kierunek rozwoju pozostałym punktom, umożliwiając wymianę wiedzy i promując najlepsze praktyki. Konkurs jest także sposobem na zwiększenie zainteresowania samorządów różnego szczebla tworzeniem własnych informacji turystycznych. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym odbyło się dzisiaj, 18 października, podczas Targów World Travel Show w Nadarzynie koło Warszawy. Warto nadmienić, iż Tarnowskie Centrum Informacji od 2006 roku niezmiennie należy do najlepszych w kraju. Przypomnijmy również, że jego siedziba mieści się pod adresem Rynek 7.

Info: Daniela Motak,foto: Paweł Rybak

Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

Post Author: kadr