KORALOBRANIE – WIELKI PIKNIK RODZINNY…

 

Przed nami, kolejna edycja Tarninowego Koralobrania. Tym razem piknik rodzinny odbędzie się 24 sierpnia na Kantorii. W programie wydarzenia nie zabraknie popularnych warsztatów koralowych i śniadania na trawie. Nowością tegorocznego pikniku będzie konkurs z wiedzy o mieście „Tarnów na lato”.

Jak co roku, na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, a wśród nich kosze piknikowe z wyposażeniem i kaski rowerowe. Zainteresowani udziałem proszeni są o zabranie koców i produktów na konkursową kanapkę. Liczyć się będzie pomysłowość, ale przede wszystkim umiejętność łączenia produktów i estetyka wykonania.

Tradycyjnie, straż miejska znakować będzie rowery, straż pożarna przygotuje pokazy sprzętu, a młodzież z Siemachy poprowadzi animacje i zabawy. Coś dla siebie znajdą też amatorzy siatkówki i koszykówki. Na Kantorii rozegrane zostaną otwarte turnieje sportowe.

Nie zabraknie także uwielbianych przez tarnowianki i nie tylko, warsztatów koralowych, w trakcie których będzie można samodzielnie wykonać korale i zabrać je do domu.

 

Obraz może zawierać: tekst
Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, tekst
Obraz może zawierać: 1 osoba, na zewnątrz
Foto:Lidia Jaźwińska – archiwum 2018

Post Author: kadr