Mikołaj Rękas wernisaż wystawy „BRZASK”…

Tarnów 29 stycznia 2019. W Sali Niebieskiej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie, odbył się wernisaż Mikołaja Rękasa „BRZASK”.

Mikołaj jest uczniem Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie. Jego pasją jest nie tylko malarstwo, ale również poezja i muzyka.

Prezentowana wystawa oraz wiersze pokazują już pewien wypracowany przez młodego artystę warsztat pracy, jego spojrzenie na sztukę, emocje oraz młodzieńczą wrażliwość.

W przygotowywaniu wystawy Mikołaja wspierał Łukasz Wojtanowski – nauczyciel ZSP, a przede wszystkim znany artysta, którego prace podziwiano na wielu już wystawach, doskonały wzór dla młodych twórców..

Mikołaj Rękas – Malarstwo i Poezja…

Tarnów 29 stycznia 2019. W Sali Niebieskiej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie, odbył się wernisaż Mikołaja Rękasa "BRZASK" – MALARSTWO I POEZJA, ucznia Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie. Rozmowa z Mikołajem oraz uczestnikami wernisażu – zwiastun wydarzenia.Mikołaja wspierał Łukasz Wojtanowski – nauczyciel ZSP, a przede wszystkim znany artysta, którego prace podziwiano na wielu już wystawach, doskonały wzór dla młodych twórców….

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Wtorek, 29 stycznia 2019

Post Author: kadr