Noworoczne spotkanie Polskiego Stronnictwa Ludowego…

Tarnów 6 stycznia 2019. W Auli im. Wiesława Wody Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie, odbyło się noworoczne spotkanie Polskiego Stronnictwa Ludowego. Gospodarzami spotkania byli: prezes PSL Władysław Kosiniak -Kamysz, prezes Zarządu Powiatowego PSL Stanisław Sorys i europoseł Stanisław Siekierski.

W tym organizowanym od lat spotkaniu ludowców uczestniczyli: członkowie i sympatycy PSL, przedstawiciele samorządów, parlamentarzyści, przedstawiciele świata nauki, kultury, organizacji i stowarzyszeń. W czasie spotkania, podczas okolicznościowych wystąpień padło wiele ciepłych życzeń noworocznych, ale też refleksji związanych z minionym rokiem, działalnością PSL, kierunkami działań na przyszłość i obawami dotyczącymi aktualnej sytuacji w kraju (wystąpienie prezesa PSL Władysława Kosiniaka – Kamysza). Ludowcy z wielką troską mówili o swoich wewnętrznych sprawach, ale też o sprawach Małopolski i Polski. W ich słowach była życiowa mądrość, doświadczenie i przesłanie nawiązujące do narodowej zgody i równości wszystkich polaków.

Oprawę muzyczną przygotowała : Parafialna Orkiestra Dęta z Siedlisk koło Tuchowa, pod batutą Bogdana Stefana.

« 1 z 2 »

Spotkanie Noworoczne Polskiego Stronnictwa Ludowego…

Noworoczne spotkanie Polskiego Stronnictwa Ludowego. Wystąpienie okolicznosciowe poseł Urszula Augustyn.

Opublikowany przez Lidia Jaźwińska Niedziela, 6 stycznia 2019

Noworoczne spotkanie Polskiego Stronnictwa Ludowego…

Noworoczne spotkanie Polskiego Stronnictwa Ludowego. Wystąpienie okolicznosciowe prezydent Tarnowa Roman Ciepiela.Cała relacja ze spotkania na:www.niezaleznyserwiskadr.com.pl

Opublikowany przez Lidia Jaźwińska Poniedziałek, 7 stycznia 2019

Post Author: kadr