DPS ul. Czarna Droga – Biesiada przy polskiej piosence…

W Domu Pomocy Społecznej ul. Czarna Droga w Tarnowie, tradycyjnie we wrześniu organizowane są spotkania integracyjne. Tegoroczne zorganizowano pod nazwą „BIESIADA PRZY POLSKIEJ PIOSENCE” . W ramach pokoleniowej integracji dla pensjonariuszy wystąpiły dzieci i młodzież, a całość poprowadził wodzirej.

Uczestnikami spotkania byli mieszkańcy DPS Czarna Droga i ich rodziny, zaproszone delegacje z innych DPS – ów oraz zaproszeni goście, wspierający na co dzień ten DOM. Z uczestnikami biesiady spotkała się również wiceprezydent Tarnowa Dorota Krakowska.

Było przyjaźnie, spokojnie i z szacunkiem dla wszystkich. Nie zabrakło także poczęstunku zorganizowanego dzięki wielu sponsorom i ludziom, którzy BEZINTERESOWNIE pomagają tym, dla których los nie zawsze był i jest łaskawy.

 

BIESIADA PRZY POLSKIEJ PIOSENCE…

Dom Pomocy Społecznej – ul. Czarna Droga w Tarnowie. Rodzinny piknik "Biesiada przy polskiej piosence" – dyrektor placówki Marzanna Mróz.

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Środa, 12 września 2018

BIESIADA PRZY POLSKIEJ PIOSENCE…

STUDIO KADR NA ŻYWNO…Dom Pomocy Społecznej ul. Czarna Droga w Tarnowie zorganizował dla swych podopiecznych, ich rodzin, przedstawicieli innych DPS oraz gości "BIESIADĘ PRZY POLSKIEJ PIOSENCE". Biesiada odbyła się w ogrodzie DPS, w bardzo przyjaznej i wypełnionej muzyką atmosferze. Dla uczestników biesiady jako pierwsza zaśpiewała OLA RADWAŃSKA – zwiastun wydarzenia.

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Środa, 12 września 2018

Post Author: kadr