Tarnowskie Centrum Kultury – Amfiteatr – SCENA EKSPERYMENTALNA…

Tarnów 14 lipca 2018.

W tarnowskim amfiteatrze odbył się pierwszy koncert z cyklu SCENA EKSPERYMENTALNA. Jako pierwszy zaprezentował się  zespoł AccoCreationStage, którego historia jest ściśle związana z Tarnowską Szkołą Muzyczną. Członkowie zespołu to: Łukasz Cebula – absolwent AM Łódź, Wiesław Ochwat – absolwent AM Kraków (w zastępstwie za niego wystąpi Marcin Szewczyk) oraz Paweł Kusion – absolwent AM Łódź. Dewiza AccoCreativeStage to „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Są zawodowymi muzykami, nauczycielami szkół muzycznych, ale przede wszystkim przyjaciółmi.

Wydarzenie rozpoczął dyrektor Tarnowskiego Centrum Kultury Tomasz Kapturkiewicz, przekazując jednocześnie informację o kolejnych ważnych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez TCK w okresie wakacyjnym.

« 1 z 2 »

CO W AMFITEATRZE W NAJBLIŻSZYM OKRESIE…

STUDIO KADR NA ŻYWO….O tym co będzie się działo w amfiteatrze w najbliższym okresie, informuje Tomasz Kapturkiewicz dyrektor Tarnowskiego Centrum Kultury, a jednocześnie otwiera pierwszy koncert z cyklu SCENA EKSPERYMENTALNA. Amfiteatr, Tarnów 14 lipca 2018.

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Sobota, 14 lipca 2018

Post Author: kadr