PRZEMYSŁAW SROKA – SELFI – Krakow Photo Fringe 2018…

Tarnów 1 czerwca 2018

PRZEMYSŁAW SROKA – SELFI – Krakow Photo Fringe 2018, kawiarnia HYBRYDA , Rynek 22.

Przemek to osoba bardzo skromna, przyjazna i taka też jest jego fotografia. Przemawiająca prostym, a jednoczesnie bardzo realistycznym ujęciem uchwyconego kawałka rzeczywistości. W tej prostocie jest jednak moc i siła przekazu. Są emocje, które pozwalają na własną refleksję i przemyślenia nad treścią każdej zaprezentowanej na wystawie fotografii.

Co o wystawie powiedział autor…

Podczas fotograficznych podróży bez przerwy napotykam na drodze ludzi robiących sobie „słitfocie”; Nieustannie jestem pod wrażeniem tego fenomenu, jak i globalnego poklasku, którym się cieszy. Przecież tego typu zdjęcia są w czołówce wszystkich publikowanych w sieci! Postanowiłem przeglądnąć swoje archiwum i podzielić się tym co zarejestrowałem w ostatnim czasie. Dyskutować na ten temat można bez końca. Komentarz należy do Państwa Do zobaczenia na wernisażu!

Autor wystawy to…

Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie i Studium Reklamy w Krakowie. Jako fotoreporter współpracuje z tarnowskimi mediami oraz instytucjami kultury. Jestem autor zdjęć prasowych, reprodukcji katalogowych, fotoreportaży.

GALERIA

https://www.facebook.com/pg/NSerwisKADR/photos/?tab=album&album_id=2099787476964010

PRZEMEK SROKA – SELFI – Krakow Photo Fringe 2018

PRZEMYSŁAW SROKA – SELFI – Krakow Photo Fringe 2018, kawiarnia HYBRYDA , Rynek 22.Przemek to osoba bardzo skromna, przyjazna i taka też jest jego fotografia. Przemawiająca prostym, a jednoczesnie bardzo realistycznym ujęciem uchwyconego kawałka rzeczywistości. W tej prostocie jest jednak moc i siła przekazu. Są emocje, które pozwalają na własną refleksję i przemyślenia nad treścią każdej zaprezentowanej na wystawie fotografii – zwiastun wyydarzenia.

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR 1 czerwca 2018

Post Author: kadr