Spotkanie autorskie z księdzem Adamem Bonieckim…

Tarnów 18 stycznia 2018

W Sali Lustrzanej w Tarnowie, odbyło się spotkanie  autorskie z ks. Adamem Bonieckim, autorem książki „Połączenie odebrane”. Książka została wydana nakładem Wydawnictwa Znak. Jest to książkowy wybór tekstów, publikowanych na łamach „Tygodnika Powszechnego” przez ks. Bonieckiego. Jest niewątpliwym głosem autorytetu. Jej promocja odbywa się pod  hasłem „Ksiądz Boniecki ma głos w moim domu”.

W książce odnajdujemy głos autora – pełen mądrości, empatii i zrozumienia. Jednym słowem wszystko to, czego nam potrzeba, a czego brakuje w polskiej debacie i polskiej skomplikowanej rzeczywistości.

W trwającym  ponad dwie godziny spotkaniu uczestniczyło ponad 200 osób. Spotkanie prowadził Marcin Pulit.

« 1 z 2 »

Ks. Adam Boniecki – spotkanie autorskie…

STUDIO KADR NA ŻYWO…Tarnów 18 stycznia 2018, Sala Lustrzana – spotkanie autorskie z ks. Adamem Bonieckim. Tematem rozmowy była wydana nakładem wydawnictwa ZNAK najnowsza książka A.Bonieckiego "Połączenie odebrane" Ksiądz Adam Boniecki. Spotkanie prowadził Marcin Pulit – zwiastun wydarzenia.Cała relacja na portalu www.niezaleznyserwiskadr.com.pl – wydanie poranne.

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR na 18 stycznia 2018

„Zabierając głos, trudno kierować się zasadą, »żeby się tylko komuś nie narazić«. Nie ma też sensu uciekanie w ważnych kwestiach w pobożne banały. W takich sytuacjach wykręcanie się od odpowiedzi rozczarowuje słuchaczy, kompromituje Kościół i nie budzi szacunku dla stanu duchownego. Jacek Kuroń mawiał: »Jeśli chcesz się wszystkim podobać, to się zapisz do orkiestry dętej«.”
fragment książki: źródło:http://www.empik.com/polaczenie-odebrane-boniecki-adam,p1180224477,ksiazka-p

Post Author: kadr