POD OKIEM MISTRZA….

Kolejne warsztaty wokalne z profesorem Jackiem Ozimkowskim. Organizatorzy:Tarnowskie Towarzystwo Muzyki Klasycznej „Via Musica” Zespół Szkół Muzycznych w Tarnowie.
Warto podkreślić, iż warsztaty odbywały się w systemie indywidualnej pracy z każdym uczestnikiem. Było sporo cennych wskazówek, podpowiedzi oraz porad. Całości towarzyszyła świetna atmosfera i klimat twórczego zaangażowania obu stron – profesora i uczniów.
Mamy nadzieję, iż z wieloma uczestnikami warsztatów spotkamy się ponownie podczas listopadowych przesłuchań konkursowych, a także z tymi, którzy zechcą spróbować swoich sił i zawalczyć o udział w grudniowym Koncercie Świąteczno – Noworocznym oraz wyjątkowo cenne nagrody. Będzie to także okazaja do poznania partnerów i sponsorów wydarzenia – podkreślał prezes TTMK Stanisław Sorys.
Cieszymy się, że w warsztatach uczestniczą różne środowiska. To nas łączy i integruje, a jednocześnie uświadamia nam jak wielu zdolnych, ambintnych mamy młodych ludzi – mówiła dyrektor ZSM Jolanta Światłowska.
Regulamin konkursu znajduje się na:
Foto: Lidia Jaźwińska

Post Author: kadr