„Powroty” – najnowszy fim twórców „TodMachine”…

Jest to produkcja krótkometrażowa, trwająca około 34 minuty. Zdjęcia do filmu były realizowane na Pustyni Błędowskiej oraz na terenie Tarnowa i okolic. Film charakteryzuje się niebanalną narracją oraz zakrzywionym przestrzennie czasowo światłem, w którym przeszłość, przyszłość i teraźniejszość przenikają się i zlewają w jedną, dramatyczną podróż bohatera w poszukiwaniu utraconej miłości. Czy mozna przeżyć swoje życie jeszcze raz i naprawić popełnione błędy? Historia Michała – bohatera „Powrotów” stara się odpowiedzieć na te pytania.

Przedpremierowy pokaz filmu odbędzie się w ramach 34.Tarnowskiej Nagrody Filmowej,11 września o godzinie 20,00 w tarnowskim Kinie Marzenie.

Twórcy filmu:
Scenariusz i reżyseria – Bogusław Kornaś
Autor zdjęć – Jakub Szydłowski
Muzyka – Paweł Harańczyk
Udźwiękowienie filmu – Radosław Tadel
Kierownik produkcji – Michał Pytel

Aktorzy:
Grzegorz Stokłosa, Ania Jażdżyk, Przemysław Sejmicki, Robert Żurek.

ZAPRASZAMY

Film "Powroty" – najnowszy fim twórców "TodMachine"…

STUDIO KADR…Film "Powroty" – najnowszy film twórców "TodMachine"…(konferencja prasowa – fragmenty). Przedpremierowy pokaz filmu odbędzie się w ramach 34.Tarnowskiej Nagrody FilmowejTwórcy filmu:Scenariusz i reżyseria – Bogusław KornaśAutor zdjęć – Jakub SzydłowskiMuzyka – Paweł HarańczykUdźwiękowienie filmu – Radosław TadelKierownik produkcji – Michał PytelAutor: Lidia Jaźwińska

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Niedziela, 6 września 2020

 

Post Author: kadr