VII edycja TARNIONOWEGO KORALOBRANIA….cz.1

Piknik rodzinny odbył się na terenie Centrum Wypoczynku i Rekreacji KANTORIA. Bogaty program służył zarówno dobrej zabawie, jak i wypoczynkowi.

Każdy kto pojawił się na pikniku, mógł wziąć udział w akcji „Letnie śniadanie na trawie” i konkursach kulinarnych: „Śniadanie zero waste”, „Pocztówka z Tarnowa” oraz „Tarnów do zjedzenia”. Na najlepszych czekały kosze piknikowe, vouchery do tarnowskich restauracji oraz inne atrakcyjne nagrody. Ich fundatorami był: Urząd Miasta Tarnowa oraz Stowarzyszenie „Jemy w Tarnowie”.

Podczas pikniku nie zabrakło również, bardzo lubianych przez mieszkanki Tarnowa, warsztatów koralowych, podczas których tradycyjnie można było samodzielnie wykonać korale i zabrać je do domu.

Piknik był także okazją do oznakowania roweru przez strażników miejskich. Straż Miejska przeprowadziłarównież pokazy oraz zabawy edukacyjne dla młodych tarnowian. Nie zabrakło ponadto animacji plenerowych, a przybyłym na Kantorię, czas umilały pokazy taneczne Studia Tańca Honorata.

Z uczestnikami pikniku spotkał się prezydent Tarnowa Roman Ciepiela oraz zastępca prezydenta Agnieszka Kawa.

Organizatorem pikniku był Urząd Miasta Tarnowa, któremu partnerują: Stowarzyszenie „Jemy w Tarnowie”, Straż Miejska w Tarnowie oraz tarnowski Pałac Młodzieży.

VII edycja TARNIONOWEGO KORALOBRANIA

STUDIO KADR …VII edycja TARNIONOWEGO KORALOBRANIA. Relacja filmowa przedstawia:- Warsztaty koralowe- Warsztaty kulinarne – Stowarzyszenie "Jemy w Tarnowie"- Warsztaty rękodzieła dla dzieci, gry zabawy, znakowanie rowerów – Straż Miejska"- Koszykówka dla dzieci, gry i zabawy sportowe – Pałac Młodzieży- Animacje i pokazy – Niezły Cyrk- Pokazy taneczne – Studio Tańca HonorataNagranie i montaż Lidia Jaźwińska

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Niedziela, 30 sierpnia 2020

Foto: Lidia Jaźwińska

Post Author: kadr