Oferta wypoczynkowa dla seniorów…

BTP FRATER już od ponad 27 lat obecne jest na rynku usług turystycznych. Wszystkie te lata przysporzyły nam rzeszy zadowolonych, wiernych Klientów oraz ogromny bagaż doświadczeń, którego wartości nie sposób przecenić.
Rozpoczynaliśmy jako biuro turystyczno-pielgrzymkowe. Obecnie możemy Państwu zaoferować w pełni kompleksową usługę dotyczącą organizowania rekreacji, a także różnego rodzaju eventów. Mamy do dyspozycji flotę luksusowych autokarów i vanów. Współpracujemy z wieloma hotelami i resortami na terenie Polski i Świata.
Od 1993 roku, niezmiennie w służbie naszym Klientom, profesjonalnie podpowiadamy najlepsze i najefektywniejsze rozwiązania turystyki korporacyjnej, by czynić życie łatwiejszym i piękniejszym. Państwa zaoszczędzony czas i satysfakcja są dla nas najważniejsze. Specjalizujemy się we wszystkich krajach Europy od Portugalii po Rosję od Skandynawii po Sycylię. Od jednego klienta do kilkuset. W plejadzie ofert Polska zajmuje w naszych sercach szczególne miejsce. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również egzotyczne kierunki takie jak Meksyk, Izrael, Chiny czy Sri Lanka – w dalszym ciągu poszerzając naszą bazę kierunków.

Zajmujemy się turystyka wyjazdową oraz przyjazdową. Świadczymy szeroki zakres usług turystycznych o charakterze pielgrzymkowym, turystycznym, wypoczynkowym oraz mieszanym. Dysponujemy również specjalną ofertą dla firm i instytucji w formie wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych. Wszystkie wyjazdy organizujemy w sposób kompleksowy. Tworzymy programy na indywidualne zamówienie liderów grup zorganizowanych oraz klientów korporacyjnych.

Zaplanujemy i zorganizujemy każdy pomysł na wypoczynek. Z podróży z BTP FRATER Klienci wracają z poczuciem dobrze spędzonego czasu i wydanych pieniędzy.

  • Oferujemy atrakcyjne, sprawdzone programy, możliwe do modyfikacji.
  • Grupy prowadzą licencjonowani, kompetentni i kulturalni piloci.
  • Zapewniamy sprawdzone hotele – pokoje dwuosobowe z łazienką a dla organizato­rów pokoje jednoosobowe
  • Gwarantujemy pełne ubezpieczenie wszystkich uczestników ( w tym także od KL chorób przewlekłych)
  • Obsługujemy kompletne grupy, ale także pomagamy połączyć mniejsze grupy.
  • Grupy wyposażamy w systemy nagłośnienia TOUR GUIDE

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą przedstawioną na firmowej stronie internetowej www.frater.pl  a także do śledzenia naszych profili społecznościowych: Facebook https://www.facebook.com/Frater.BTP , Linkedln czy Instagram.

Zastrzegamy jednak, że jest to jedynie próbka naszych możliwości i przedsmak tego, co możemy dla Państwa zrobić.

Fakty naszej działalności:

  • Jesteśmy wpisani do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Kuj-Pom pod nr 16.
  • Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki. Certyfikat SIGNAL IDUNA Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. o nr M517981
  • Jesteśmy członkiem licznych organizacji i zrzeszeń turystycznych.

Post Author: kadr