MŁODZI ARTYŚCI MAJĄ GŁOS – ELIZA GĄSIOROWSKA…

Rośnie raem z muzyką. Każdego roku zmienia się wizualnie i wokalnie, co można obserwować na KADZE. Ma 16 lat i obecnie jest uczennicą V Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie. Swój głos od najmłodszych lat szkoli pod okiem Małgozaty Boruch w Pałacu Młodzieży, a od niedawna także Sławomira Ramiana. Ma talent i sporo chęci by pracować nad swoim głosem oraz doskonalić swój muzyczny warsztat – mówią jej trenerzy. Eliza brała udział w w wielu konkursach, festiwalach odnosząc sukcesy. Chętnie wspiera wydarzenia charytatywne. Ostatnim liczącym się sukcesem Elizy jest udział w POKAŻ TALENT – gdzie znalazła się wśród najlepszych 10 wokalistów województwa.

Sama o sobie mówi: „Muzyka towarzyszy mi w życiu od zawsze, wręcz dorastałam w jej towarzystwie, dlatego jest mi ona bardzo bliska i jest po prostu częścią mnie”.
Elizie gratuluję i życzę kolejnych sukcesów oraz spotkań z KADREM!

Lidia Jaźwińska

MŁODZI ARTYŚCI MAJĄ GŁOS – ELIZA GĄSIOROWSKA…

MŁODZI ARTYŚCI MAJĄ GŁOS – ELIZA GĄSIOROWSKA…Rośnie razem z muzyką. Każdego roku zmienia się wizualnie i wokalnie, co można obserwować na KADZE. Ma 16 lat i obecnie jest uczennicą V Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie. Swój głos od najmłodszych lat szkoli pod okiem Małgozaty Boruch w Pałacu Młodzieży, a od niedawna także Sławomira Ramiana. Ma talent i sporo chęci by pracować nad swoim głosem oraz doskonalić swój muzyczny warsztat – mówią jej trenerzy. Eliza brała udział w w wielu konkursach, festiwalach odnosząc sukcesy. Chętnie wspiera wydarzenia charytatywne. Ostatnim liczącym się sukcesem Elizy jest udział w POKAŻ TALENT – gdzie znalazła się wśród najlepszych 10 wokalistów województwa.Sama o sobie mówi: "Muzyka towarzyszy mi w życiu od zawsze, wręcz dorastałam w jej towarzystwie, dlatego jest mi ona bardzo bliska i jest po prostu częścią mnie".Elizie gratuluję i życzę kolejnych sukcesów oraz spotkań z KADREM!Lidia Jaźwińska

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Wtorek, 19 maja 2020

Post Author: kadr