LAPTOPY DLA TARNOWSKICH DOMÓW DZIECKA….

 

Siedem miejskich spółek zakupiło i przekazało do tarnowskich domów dziecka 31 laptopów, które posłużą uczącym się wychowankom do pracy zdalnej.
W tarnowskich placówkach komputerów nie było za dużo, z jednego musiało korzystać kilku wychowanków stąd wystosowany w kwietniu apel prezydenta Romana Ciepieli do zarządów miejskich spółek, aby wspomóc dzieci i młodzież poprzez zakup i przekazanie laptopów. Apel nie pozostał bez echa i 31 laptopów trafiło już do czterech placówek, gdzie uzupełnią sprzęt używany przesz uczących się wychowanków do prazy zdalnej. Przekazany sprzęt jest nowoczesny, o bardzo dobrych parametrach, spełniający wszelkie wymogi niezbędne do zdalnej pracy z wykorzystaniem internetu.
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne przekazało po osiem komputerów, Towarzystwo Budownictwa Społecznego, Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Tarnowski Klaster Przemysłowy po cztery, Mościckie Centrum Medyczne – dwa, Miejski Zarząd Budynków przekazał jeden komputer.
Wychowankowie są bardzo wdzięczni, bo nowe komputery znacznie ułatwiają im zdalną naukę. Każdy prezes spółki otrzymał podziękowania w formie dyplomu oraz prezent w formie ręcznie wykonanego ozdobnego dekupażu na drewnie.
Dodać warto, iż do domów dziecka tarnowski teatr przekazał 100 sztuk maseczek ochronnych uszytych przez pracowników.

 

Obraz może zawierać: 2 osoby

Post Author: kadr