Warsztaty walentynkowe w ZSEO…

Czternastego lutego w tarnowskim Ogrodniku odbyły się warsztaty „Z miłości do zawodu” przeznaczone dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych, których tematem przewodnim było święto zakochanych. W ramach imprezy młodzież została m.in. przeszkolona z podstaw sztuki cukiernictwa, poznała sekrety przygotowania kwiatowej fantazji oraz dowiedziała się, jak ekonomicznie zaplanować romantyczną podróż.

Godna uwagi była szczególnie nowatorska formuła warsztatów, które wzorowane były na tak zwanych speed datings, czyli szybkich sesji, w ramach których uczniowie podstawówek, poprzez wykonywanie zadań praktycznych, mieli okazję pierwszy raz zetknąć się z profilami kształcenia znajdującymi się w ofercie ZSEO. Warto nadmienić, że Ogrodnik, jako jedyna szkoła średnia w Tarnowie, oferuje naukę na kierunku technik organizacji turystyki, którego absolwenci bez większego trudu znajdują zatrudnienie w biurach podróży, placówkach informacji turystycznej oraz instytucjach organizujących wszelkiego rodzaju kongresy i konferencje. Ponadto, szkoła kształci na innych pożądanych przez rynek pracy i perspektywicznych kierunkach, takich jak: technik ekonomista, technik architektury krajobrazu, technik hotelarstwa oraz technik technologii żywności.

O przyjazną atmosferę wydarzenia zadbali nauczyciele i uczniowie ZSEO. Profesjonalne podejście prowadzących oraz umiejętnie przekazana wiedza zaowocowały małymi sukcesami warsztatowiczów, które – kto wie – mogą stać się fundamentem pod przyszłe, znaczne większe osiągnięcia w ich zawodowych karierach.

W warsztatach uczestniczyło łącznie prawie dwustu ósmoklasistów ze szkół podstawowych z Tarnowa oraz regionu. Każdy z nich opuścił mury Ogrodnika nie tylko z symbolicznym prezentem, ale także pozytywnymi wspomnieniami i przekonaniem, że wybór tej placówki może być dobrą, perspektywiczną decyzją.

Warsztaty walentynkowe w ZSEO w Tarnowie…

STUDIO KADR…W Zespole Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych zorganizowano warsztaty dla uczniów szkół podstawowych pn.„Z miłości do zawodu”. Ich tematem przewodnim było święto zakochanych. W ramach imprezy młodzież została m.in. przeszkolona z podstaw sztuki cukiernictwa, poznała sekrety przygotowania kwiatowej fantazji oraz dowiedziała się, jak ekonomicznie zaplanować romantyczną podróż. Zwiastun cz.1Autor: Lidia Jaźwińska

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Piątek, 14 lutego 2020

Warsztaty "Z miłości do zawodu"….

STUDIO KADR…ZSEO w Tarnowie, był organizatorem warsztatów pn. "Z miłości do zawodu", aby promować zawody znajdujace się w ofercie edukacyjnej własnej placówki. Miłość do zawodu połączono z tradycyjnymi walentynkami. Uczestnicy warsztatów świetnie się bawili, a jednocześnie edukowali.Cała relacja na portalu www.niezaleznyserwiskadr.com.pl

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Sobota, 15 lutego 2020

Post Author: kadr