Wystawa „Wspomnienie” – Twórczy Klub Seniora….

Galeria Niebieska Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie. Dzsiaj, otwarto wystawę „WSPOMNIENIE”, prezentującą prace członków Twórczego Klubu Seniora przy parafii św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie. Kuratorem wystawy oraz autorem okolicznościowego katalogu jest Andrzej Henryk Trybulski – Animator Klubu.

Wspomnieniami pokazanymi na obrazach, dzielą się seniorzy prezentując swoje prace. Chcą zwrócić uwag na kkruchość i zmienność otaczającego nas piękna przyrody – z przesłaniem, abyśmy tym darem umieli się ubogacać i dzielić z innymi. Abyśmy z pogodą ducha i godnością przeżywali zmieniające sie pory roku – w przyrodzie i w naszym życiu. (cyt. z katalogu wystawy).

Wystawa "WSPOMNIENIE" – Twórczy Klub Seniora

STUDIO KAR…Galeria Niebieska Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie. Dzsiaj, otwarto wystawę "WSPOMNIENIE", prezentującą prace członków Twórczego Klubu Seniora przy parafii św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie. Kuratorem wystawy oraz autorem okolicznościowego katalogu jest Andrzej Henryk Trybulski – Animator Klubu.Cała relacja na stronie :https://www.facebook.com/TarnowskaRadaSeniorow/ oraz www.niezaleznyserwiskadr.com.plAutor: Lidia Jaźwińska

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Wtorek, 4 lutego 2020

Film/foto: Lidia Jaźwińska

Post Author: kadr