CenterMed z prestiżowym tytułem Lidera-e zdrowia 2019…

 

„Lider e-zdrowia 2019″ to konkurs organizowany przez Ministerstwo Zdrowia oraz Dziennik Gazeta Prawna, którego celem jest promowanie dobrych praktyk w zakresie informatyzacji systemu ochrony zdrowia oraz upowszechnianie rozwiązania jakim jest e – recepta, oraz innych, cyfrowych rozwiązań w służbie zdrowia.
1 października odbyła się konferencja „E-zdrowie w Polsce – czas liderów, wyzwań i szans ”, W programie znalazło się m.in. wystąpienie wiceministra zdrowia, Janusza Cieszyńskiego. Jednym z kluczowym elementów konferencji było wyłonienie liderów w zakresie e-zdrowia 2019. 


– Aby e-zdrowie było realną korzyścią dla pacjenta na masową skalę to na pewno potrzebujemy dobrej strategii i jej systematycznego, skutecznego wdrożenia. Bardzo dużym wyzwaniem w zakresie informatyzacji ochrony zdrowia jest sama informatyzacja funduszu. – Podkreślał w trakcie konferencji podsekretarz Janusz Cieszyński.
CenterMed bez wątpienia wpisuje się w tę strategię, co zostało dostrzeżone i uhonorowane I miejscem we wspomnianym konkursie.

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Post Author: kadr