Happening „Sztuka życia bez nadużycia”…

„SZTUKA ŻYCIA BEZ NADUŻYCIA” – to hasło przewodnie happeningu mającego na celu zwrócenie uwagi na skutki nadmiernego spożywania alkoholu oraz wszelkiego rodzaju używek.
Miejsce wydarzenie podzielono na dwie strefy. Pierwsza pokazuje wizerunek osób dotkniętych alkoholizmem i innymi uzależnieniami.Druga zaś obrazuje spokojną okolicę, w której mieszkańcy żyją zdrowo i w wysokim standardzie. Podczas happeningu statyści, poprzez krótkie formy teatralne, pokazali życie i egzystencję w dwóch przeciwstawnych światach, a uczestnicy rozdawali ulotki informujące o skutkach nadużywania alkoholu i o tym, gdzie szukać pomocy.
Organizatorem wydarzenia była fundacja im. Jana Szczepanika w Tarnowie.

 

SZTUKA ŻYCIA BEZ NADUŻYCIA…

STUDIO KADR…"SZTUKA ŻYCIA BEZ NADUŻYCIA" – to hasło przewodnie happeningu mającego na celu zwrócenie uwagi na skutki nadmiernego spożywania alkoholu oraz wszelkiego rodzaju używek.Miejsce wydarzenie podzielono na dwie strefy. Pierwsza pokazuje wizerunek osób dotkniętych alkoholizmem i innymi uzależnieniami.Druga zaś obrazuje spokojną okolicę, w której mieszkańcy żyją zdrowo i w wysokim standardzie. Podczas happeningu statyści, poprzez krótkie formy teatralne, pokazali życie i egzystencję w dwóch przeciwstawnych światach, a uczestnicy rozdawali ulotki informujące o skutkach nadużywania alkoholu i o tym, gdzie szukać pomocy.Organizatorem wydarzenia była fundacja im. Jana Szczepanika w Tarnowie.Autor: Lidia Jaźwińska

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Piątek, 27 września 2019

Post Author: kadr