Przedszkole Nr 34 w Tarnowie ma już 50 lat…

W Galerii Sztuki „HORTAR” odbyła się uroczystość 50.lecia Przedszkola Publicznego Nr 34 w Tarnowie. Ważną częścią programu był wernisaż prac plastycznych „Wychowankowie, Rodziny i Przyjaciele” oraz muzyczna niespodzianka.

Przedszkole Publiczne Nr 34 w Tarnowie, należy do największych w mieście. Cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców i wychowanków. Panuje w nim atmosfera pełna empatii dla każdego dziecka. Przedszkole posiada bogaty i róznorodny program dostosowany do wieku i możliwości dziecka. Posiada niezwykle twórczą i aktywną kadrę oraz personel na czele z dyrektor Urszulą Ciężadło.

Motto przedszkola „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – Janusz Korczak.

Okolicznościowy adres wraz z upominkiem przekazał przedszkolakom i kadrze przedszkola prezydent Tarnowa Roman Ciepiela. Były także życzenia i gratulacje od przyjaciół przedszkola oraz sponsorów. Część prac znanych tarnowskich i nie tylko artystów, została wystawiona na licytację, a uzyskane fundusze  z ich sprzedaży będą przekazane na rzecz przedszkola.

 

Więcej na:

https://www.facebook.com/pg/NSerwisKADR/photos/?tab=album&album_id=2367959496813472

Uroczystość 50. lecia Przedszkola Publicznego Nr 34 w Tarnowie…

STUDIO KADR…W Galerii Sztuki "HORTAR" odbyła się uroczystość 50.lecia Przedszkola Publicznego Nr 34 w Tarnowie. Ważną częścią programu był wernisaż prac plastycznych "Wychowankowie, Rodziny i Przyjaciele" oraz muzyczna niespodzianka.Część 1Przedszkole Publiczne Nr 34 w Tarnowie, należy do największych w mieście. Cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców i wychowanków. Panuje w nim atmosfera pełna empatii dla każdego dziecka. Przedszkole posiada bogaty i róznorodny program dostosowany do wieku i możliwości dziecka. Posiada niezwykle twórczą i aktywną kadrę i personel na czele z dyrektor Urszulą Ciężadło.Motto przedszkola "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" – Janusz Korczak.Autor: Lidia Jaźwińska, współpraca Anna Burda

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Sobota, 15 czerwca 2019

Uroczystość 50. lecia Przedszkola Publicznego Nr 34 w Tarnowie

STUDIO KADR…W Galerii Sztuki "HORTAR" odbyła się uroczystość 50.lecia Przedszkola Publicznego Nr 34 w Tarnowie. Ważną częścią programu był wernisaż prac plastycznych "Wychowankowie, Rodziny i Przyjaciele" oraz muzyczna niespodzianka. Część 2.Przedszkole Publiczne Nr 34 w Tarnowie, należy do największych w mieście. Cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców i wychowanków. Panuje w nim atmosfera pełna empatii dla każdego dziecka. Przedszkole posiada bogaty i róznorodny program dostosowany do wieku i możliwości dziecka. Posiada niezwykle twórczą i aktywną kadrę i personel na czele z dyrektor Urszulą Ciężadło.Motto przedszkola "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" – Janusz Korczak.Autor: Lidia Jaźwińska, współpraca Anna Burda

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Sobota, 15 czerwca 2019

Post Author: kadr