DNI LWOWA W TARNOWIE…

Doroczne obchody DNI LWOWA W TARNOWIE, były także JUBILEUSZEM 30. LECIA TOWARZYSTWA MIŁOŚNIKÓW LWOWA I KRESÓW POŁUDNIOWO – WSCHODNICH ODDZIAŁ W TARNOWIE.

Podczas uroczystości w Sali Lustrzanej spotkali się Lwowiacy z Tarnowa, Lwowa i innych regionów Polski. Z okazji Jubileuszu były odznaczenia, wyróżnienia i podziękowania dla członków Towarzystwa oraz tych, którzy na co dzień wspierają jego działania. Gratulacje i podziękowania dla Jubilata przekazali również Poseł Urszula Augustyn i Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela.

Historię i działalność Towarzystwa przedstawił Prezes Stanisław Siadek. W swoim wystąpieniu podkreślił aktywność członków Towarzystwa, wieloletnie zasługi i troskę o to, aby pamięć przetrwała przez kolejne pokolenia.

Oprawę artystyczną przygotowali uczniowie szkół:
Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Tarnowie pod kierunkiem Małgorzaty Skrabacz i Małgorzaty Bystrowskiej,
Szkoły Podstawowej im. Orląt Lwowskich z Brzozówki pod kierunkiem Ewy Stępień i Piotra Kilty,
Szkoły Podstawowej nr 9 im. Orląt Lwowskich w Tarnowie pod kierunkiem Katarzyny Mróz,
Szkoły Podstawowej im. K. Hoffmanowej pod kierunkiem Joanny Stępień.

GALERIA:

DNI LWOWA W TARNOWIE…

DNI LWOWA W TARNOWIE…

STUDIO KADR…Doroczne obchody DNI LWOWA W TARNOWIE, były także JUBILEUSZEM 30. LECIA TOWARZYSTWA MIŁOŚNIKÓW LWOWA I KRESÓW POŁUDNIOWO – WSCHODNICH ODDZIAŁ W TARNOWIE. Okolicznościowe wystąpienie Prezesa Stanisława Siadka – fragmentCała relacja na www.niezaleznyserwiskadr.om.pl

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Środa, 12 czerwca 2019

DNI LWOWA W TARNOWIE….

STUDIO KADR…Dni Lwowa w Tarnowie. Chór Szkoły Podstawowej im. Hoffmanowej w Tarnowie pod kierynkiem Joanny Stępień.Autor: Lidia Jaźwińska

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Środa, 12 czerwca 2019

Opublikowany przez Lidia Jaźwińska Piątek, 7 czerwca 2019

Post Author: kadr