Ferie zimowe w BWA zakończone….

Tarnów 28 stycznia 2019

Tarnowskie BWA to miejsce przyjazne dla dzieci. Co roku zarówno w ferie zimowe jak i letnie odbywają się tu różnorodne zajęcia, promujące aktywny i twórczy wypoczynek, a przede wszystkim edukujące. W tegorocznej ofercie programowej znalazły się min. warsztaty ze Studiem Sztuki Kobalt czy Artysta to JA. Koordynatorem ferii zimowych dla dzieci w BWA, była Aleksandra Kubisztal.

Dodajmy, iż: Studio Sztuki Kobalt to inicjatywa skupiająca się na edukacji artystycznej dzieci, młodzieży i dorosłych, oferująca różnego typu zajęcia i warsztaty twórcze. Stawia sobie za cel rozpowszechnianie praktycznych umiejętności oraz wiedzy na temat kultury i sztuki. Autorski program zajęć uruchamia wyobraźnię i świadomość percepcji. Uczy, że sztuką nie jest poprawnie rysować, ale dobrze widzieć i myśleć.
Studio Kobalt jest prowadzone przez Martę Węglińską i Patrycję Plich.

Warsztaty artysta to JA – prowadziła Aleksandra Maciaszek – urodzona w Rabce Zdroju. Kulturoznawca, medioznawca, pedagog. Absolwentka edukacji artystycznej na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie im. Jana Matejki. Zajmuje się malarstwem, grafiką warsztatową oraz fotografią.

Foto: A. Kubisztal

Post Author: kadr