Jubileusz 15. lecia Galerii Sztuki HORTAR w Tarnowie..

Tarnów 10 stycznia 2019

JUBILEUSZ 15 LECIA GALERII HORTAR „PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ”

Galeria Sztuki Hortar powstała w 2004 roku. Dziś, ma już 15 lat i spory dorobek na swym koncie.Wystawy,wernisaże znakomitych polskich artystów, cudowne spotkania ludzi sztuki i sympatyków Galerii. To piękna karta historii rodziny Państwa Kopczyńskich.

Na jubileuszu pojawiło się liczne grono przyjaciół i sympatyków Galerii HORTAR, a także prezydent Tarnowa Roman Ciepiela, który przekazał JUBILATOM życzenia i gratulacje.

To jest wyjątkowa, rodzinna Galeria, w pełni finansowana ze środków prywatnych, która troszczy się o sferę duchową wszystkich miłośników twórczości artystycznej. Zapał i zaangażowanie pozwoliły rodzinie na zorganizowanie dziesiątek wspaniałych wystaw..

Warto wspomnieć, iż Firma Hortar już od wielu lat związana jest z działalnością charytatywną, aktywnie uczestnicząc w wielu akcjach oraz programach charytatywnych, które pomagają osobom chorym i potrzebujacym.Istotną dziedziną w zakresie działalności firmy jest również sponsoring.

W tym ważnym dla Galerii święcie nie zabrakło powrotów do wspomnień, do minionych lat i refleksji dotyczących sztuki i jej przesłania. Było też 15 tortów symbolizujących każdy kolejny rok trwania GALERII HORTAR, wyjątkowego i cennego miejsca w przestrzeni miasta Tarnowa.

Galeria

JUBILEUSZ 15 LECIA GALERII HORTAR „PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ”

STUDIO KADR NA ŻYWO….Tarnów 10 stycznia 2019. JUBILEUSZ 15 LECIA GALERII HORTAR „PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ”.Jak wspomina pani Teresa Kopczyńska, 15 lat temu (2004 rok) stworzono Galerię Sztuki HORTAR oraz zorganizowano pierwszy wernisaż.To jest wyjątkowa, rodzinna Galeria, w pełni finansowana ze środków prywatnych, która troszczy się o sferę duchową wszystkich miłośników twórczości artystycznej. Zapał i zaangażowanie pozwoliły rodzinie na zorganizowanie dziesiątek wspaniałych wystaw dzieł znakomitych polskich artystów.Warto wspomnieć, iż Firma Hortar już od wielu lat związana jest z działalnością charytatywną, aktywnie uczestnicząc w wielu akcjach oraz programach charytatywnych, które pomagają osobom chorym i potrzebujacym.Istotną dziedziną w zakresie działalności firmy jest również sponsoring. Autor:A.Burda.

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Czwartek, 10 stycznia 2019

JUBILEUSZ 15LECIA GALERII HORTAR „PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ”…

STUDIO KADR NA ŻYWO…Tarnów 10 stycznia 2019. JUBILEUSZ 15 LECIA GALERII HORTAR „PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ” – zwiastun wydarzenia.Galeria Sztuki Hortar powstała w 2004 roku. Dziś, ma już 15 lat i spory dorobek na swym koncie.Wystawy,wernisaże znakomitych polskich artystów, cudowne spotkania ludzi sztuki i sympatyków Galerii. To piękna karta historii rodziny Państwa Kopczyńskich. Na jubileuszu pojawiło się liczne grono przyjaciół i sympatyków Galerii HORTAR, a także prezydent Tarnowa Roman Ciepiela, który przekazał JUBILATOM życzenia i gratulacje.W tym wyjątkowym dla Galerii święcie nie zabrakło powrotów do wspomnień, do minionych lat i refleksji dotyczących sztuki i jej przesłania.Nagranie:A. BurdaCałość na portalu:www.niezaleznyserwiskadr.com.pl

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Czwartek, 10 stycznia 2019

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Piątek, 11 stycznia 2019

 

Post Author: kadr