Noworoczne spotkanie w Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tarnowie…

Tarnów 9 stycznia 2019

Na noworocznym spotkaniu połączonym z opłatkiem i kolędowaniem, spotkali się członkowie Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddziału Okręgowego w Tarnowie. Spotkanie rozpoczęła prezes Zarządu Oddziału Okręgowego P.ZERiI w Tarnowie Maria Halina Gawle, witając członków Związku oraz zaproszonych gości.

To dla nas bardzo ważny dzień, w którym spotykamy się by rozpocząć kolejny rok naszej wspólnej pracy, a jednocześnie przekazać sobie noworoczne życzenia, integrować oraz cieszyć wspólną obecnością. Życzę Państwu wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, życiowego optymizmu, wielu wspaniałych i pełnych słońca dni – powiedziała podczas spotkania prezes Halina Gawle.

W trakcie spotkania Złotą Odznaką Honorową za szczególne Zasługi dla Związku, na wniosek Zarządu PZERiI w Tarnowie, Uchwałą Zarządu Głównego PZERiI wyróżniona została przewodnicząca Tarnowskiej Rady Seniorów Lidia Jaźwińska. Aktu odznaczenia dokonała członek Zarządu Głównego Halina Gawle.

Było także wspólne kolędowanie, składanie życzeń oraz zabawa. Nasze spotkania mają dawać radość, być odskocznią od dnia codziennego i jego problemów. Dla nas seniorów to bardzo ważne. Cieszymy się, że Zarząd na czele z prezes Haliną Gawle stara się nam to zapewnić – mówili uczestnicy spotkania.

Noworoczne spotkanie w Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tarnowie…

Spotkanie noworoczne i opłatek w Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Tarnowie… To dla nas bardzo ważny dzień, w którym spotykamy się by rozpocząć kolejny rok naszej wspólnej pracy, a jednocześnie przekazać sobie noworoczne życzenia, integrować oraz cieszyć wspólną obecnością. Życzę Państwu wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, życiowego optymizmu, wielu wspaniałych i pełnych słońca dni – powiedziała podczas spotkania przewodnicząca Zarządu Oddziału Okręgowego PZERiI Halina Gawle

Opublikowany przez Tarnowska Rada Seniorów Środa, 9 stycznia 2019

Noworoczne spotkanie w Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Tarnowie cz.2

Tarnów 9 stycznia 2019. Restauracja BRISTOL.Noworoczne spotkanie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tarnowie…Była to okazja zarówno do spotkania członków Związku, jak i okazja do podziekowań za pracę na jego rzecz. Złotą Odznką Honorową za szczególne Zasługi dla Związku, na wniosek Zarządu ZERiI w Tarnowie, Uchwała Zarządu Głównego PZERiI wyróżniona została przewodnicząca Tarnowskiej Rady Seniorów Lidia Jaźwińska. Aktu odznaczenia dokonała członek Zarządu Głównego Halina Gawle.

Opublikowany przez Tarnowska Rada Seniorów Środa, 9 stycznia 2019

Post Author: kadr