Pokoleniowe spotkanie andrzejkowe z policją…

Tarnów 30 listopada 2018

Andrzejki dziadków z wnukami, były wyjątkowym spotkaniem zorganizowanym przez tarnowskich policjantów, Uniwersytet III Wieku przy PWSZ w Tarnowie, Szkołę Szczepanika przy współpracy Tarnowskiej Rady Seniorów i z udziałem Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. 

Policjanci przygotowali tradycyjne zabawy andrzejkowe, lanie wosku, a także szereg zabaw edukacyjnych. Duszą całości była niestrudzona asp.szt. Agnieszka Seyrlhuber, a wraz z nią mł.asp. Michal Fruszyński, as.szt. Olga Żabińska, asp. Anna Solak.
Podczas tego spotkania dzieci nie tylko się bawiły, ale przede wszystkim poznawały ważne przepisy dotyczące bezpieczeństwa i ruchu drogowego. Słodki poczęstunek przygotował UTW i Szkoła Szczepanika. Nagrody policja i Tarnowska Rada Seniorów.

Galeria (w toku opracowania)

Edukacyjne spotkanie andrzejkowe z tarnowską policją…

STUDIO KADR NA ŻYWO….Pokoleniowe spotkanie andrzejkowe. To było wyjątkowe popołudnie zorganizowane przez Tarnowską Policję, Uniwersytet III Wieku przy PWSZ w Tarnowie, Szkołę Szczepanika przy współpracy Tarnowskiej Rady Seniorów i z udziałem Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.Duszą całości była niestrudzona asp.szt. Agnieszka Seyrlhuber, a wraz z nią mł.asp. Michal Fruszyński, as.szt. Olga Żabińska, asp.Anna Solak.Podczas tego spotkania dzieci nie tylko się bawiły, ale przede wszystkim poznawały ważne przepisy dotyczące bezpieczeństwa i ruchu drogowego.Autor. L. Jaźwińska.Cała relacja jutro na Tarnowskiej Radzie seniorów oraz portalu:www.niezaleznyserwiskadr.com.pl

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Piątek, 30 listopada 2018

Post Author: kadr