PROMOCJE KADRU: Maciej Rybski – młodość, fachowość, kreatywność i jakość …

Maciej Rybski – to niezwykle utalentowany młody człowiek. Pasjonat, tworzący bardzo ciekawe, niekonwencjonalne  nagrania filmowe. Jego pasja filmowa rozpoczęła się u boku Ojca, Zbigniewa Rybskiego, kiedy to od młodych lat uczestniczył w jego produkcjach filmowych. Pierwszy  aparat dostał Maciej na komunię, a potem kamerę. Z czasem wszystko stawało się nie tylko ciekawsze, ale przede wszystkim coraz bardziej profesjonalne.

Warto poznać nie tylko Macieja, ale również jego studio oraz  pracę, bo jest ona nietuzinkowa. Obecnie Maciej współpracuje z Telewizją ZVAMI – doświadczonym filmowcem Andrzejem Adamskim, od którego sporo się nauczył i jak sam mówi nadal uczy. Maciej i Andrzej tworzą zgrany duet, a efekty tej współpracy są widoczne w tak doskonale rozwijającym się warsztacie pracy Macieja. Należy dodać, iż Maciej współpracuje również z Teatrem Solskiego w Tarnowie. Stworzył także własne studio o nazwie:

 

Postanowiłam pokazać jego dwa filmy, które zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Pierwszy to jego debiutancki film o sensie życia.

Drugi to Tarnów Pierwsze Niepodległe 2018

Post Author: kadr