Koncert charytatywny dla Oliwki…

AMFITEATR LETNI – 7 września 2018.

Marcin Musiał ( organizator i dusza całego wydarzenia), Karolina Rubacha, Edyta Ziomek zagrali wczoraj w Amfiteatrze dla Oliwki. Wspierali ich przyjaciele (także grupa młodych wolontariuszy). Ci młodzi ludzie wykazali się ogromną odpowiedzialnością, charyzmą i pokazali, że pomagać należy czynem a nie słowami.
Wraz z grupą tych młodych osób zagrał charytatywnie Marek Piekarczyk wraz ze swoim zespołem.

Marek Piekarczyk – akustycznie
Tadeusz Apryjas – gitara i śpiew
Jacek Borowiecki – cajon

Galeria…

Zagrali dla Oliwki – Koncert "Hej pomagajmy – pomagać"

STUDIO KADR NA ŻYWO…Marcin Musiał ( organizator i dusza całego wydarzenia), Karolina Rubacha, Edyta Ziomek zagrali wczoraj w Amfiteatrze dla Oliwki. Wspierali ich przyjaciele (także grupa młodych wolontariuszy). Ci młodzi ludzie wykazali się ogromną odpowiedzialnością, charyzmą i pokazali, że pomgać należy czynem a nie słowami…CZAS ABY INNI TO ZROZUMIELI…! – zwiastun wydarzenia cz.1Amfiteatr, 7 września 2018Współorganizator: Tarnowskie Centrum KulturyCała relacja zostanie zamieszczona na portalu: www.niezaleznyserwiskadr.com.pl

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Sobota, 8 września 2018

 

Dla Oliwki zagrał również Marek Piekarczyk…

STUDIO KADR NA ŻYWO…Na apel Marcina Musiała odpowiedział Marek Piekarczyk i charytatywnie wystąpił podczas koncertu dla ratowania Oliwki.Marek Piekarczy – akustycznieTadeusz Apryjas – gitara i śpiewJacek Borowiecki – cajonCała relacja na portalu: www.niezaleznyserwiskadr.com.plPodziękowania dla Marcina Musiała i jego ekipy oraz Marka Piekarczyka i zespołu oraz tarnowskiego Centrum Kultury i wszystkich ludzi dobrej woli, uczestników koncertu!

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Sobota, 8 września 2018

Post Author: kadr