SZANTY NA STARÓWCE…

Amfiteatr Letni – 25 sierpnia 2018.

SZANTY NA STARÓWCE – to żywiołowe, pełne nostaligicznych powrotów do piosenki żeglarskiej w Tarnowie wydarzenie. To także, jak podkreśla przewodniczący Rady Osiedla Starówka Jerzy Kowalski, forma integracji pokoleniowej, kultury i obyczajowości.

W trakcie koncertu w którym wystąpiły zespoły: THE COTTON, DRAKE SEA FOLK GROUP, CZTERY REFY, zbierano podpisy pod petycją o przywrócenie na stałe SZANT do Tarnowa jako festiwalu BEZAN REAKTYWACJA. Petycja zyskała poparcie wszystkich uczestniów koncertu, a także przedstawicieli władz samorządowych w tym prezydenta Romana Ciepieli.

Podczas imprezy nie zabrakło także zabaw tanecznych, muzycznych, plastycznych dla dzieci, Wielką popularnością wśród dzieci (i nie tylko) cieszył się PIRAT w rolę którego wcielił się Michał Jagiencarz. Całość koncertu poprowadził Ryszard Żądło – wiceprzewodniczący Rady Osiedla Starówka.

Organizatorzy wydarzenia to: Rada Osiedla Starówka i Tarnowskie Centrum Kultury.

Galeria:

 

SZANTY NA STARÓWCE…

SZANTY NA STARÓWCE – zabawy z PIRATEM to była największa radość dzieci…zwiastun wydarzenia.Organizator: RADA OSIEDLA STARÓWKA,TARNOWSKIE CENTRUM KULTURY,

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Sobota, 25 sierpnia 2018

SZANTY NA STARÓWCE – zespół THE COTTON

Amfiteatr Letni – 25 sierpnia 2018. SZANTY NA STARÓWCE – zespół THE COTTON.Organizator: RADA OSIEDLA STARÓWKA, TARNOWSKIE CENTRUM KULTURY.

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Sobota, 25 sierpnia 2018

SZANTY NA STAROWCE…

SZANTY NA STARÓWCE – zespół DRAKE SEA FOLK GROUP…

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Niedziela, 26 sierpnia 2018

Post Author: kadr