Tarnów Polskiej Piosenki Festival 2018 – największe wydarzenie muzyczne w regionie – cz.1.

A JUŻ ZA KILKA DNI KOLEJNE ARTYSTYCZNE EMOCJE…Największe wydarzenie muzyczne w regionie.
Tarnów Polskiej Piosenki Festival 2018 – to wyjątkowe wydarzenie muzyczne wymyślone przez Radio RDN Małopolska. Dosonale wypełnia lukę kulturalną Tarnowa. Jego pierwsza edycja została uznana za największą imprezę plenerową minionego lata.

„Tarnów Polskiej Piosenki Festival 2018” to nie tylko koncerty i promocja polskich gwiazd i ich twórczości, ale także wspieranie młodych, utalentowanych artystów. V Tarnowski Festiwal Młodej Muzyki – DemoGramy! Skierowany jest do młodych muzyków, chcących zaistnieć na profesjonalnej scenie muzycznej.

„Tarnów Polskiej Piosenki Festival 2018” to wydarzenie, na którym nie zabraknie wyśmienitych artystów i świetnej zabawy. Bedą ulubione przeboje, mocne, rockowe rytmy, ale i melancholijne i spokojne dźwięki.

Festiwal odbędzie się w dniach od czwartku 19.07 do niedzieli 22.07. 2018 na tarnowskim Rynku. 

Szczegółowy program znajdziecie na stronie i facebooku wydarzenia.

Projekt współfinansowany z Budżetu Województwa Małopolskiego w ramach II Edycji Budżetu Obywatelskiego.

Mateusz Ziółko zaprasza na Tarnów Polskiej Piosenki Festival 2018

21.07 na scenie Festiwalu Tarnów Polskiej Piosenki wystąpi Mateusz Ziółko. Zapraszamy! ⬇️⬇️❗Udostępnij i koniecznie daj znać znajomym#ttp #festivaltarnow #festiwaltarnow #rdn #tarnowpolskiejpiosenki #tarnowpolskiejpiosenkifestival #muzeumtarnow #bomalopolskawww.festivaltarnow.pl

Opublikowany przez Tarnów Polskiej Piosenki Piątek, 13 lipca 2018

Post Author: kadr