40. lat działalności Przedszkola Publicznego Nr 5 w Tarnowie…

Tarnów 26 czerwca 2018.

Przedszkole Publiczne Nr 5 w Tarnowie (dzielnica Klikowa), obchodziło jubileusz 40. lecia powstania. Była to piękna, znakomicie przygotowana uroczystość, potwierdzająca ogrom pracy i zaangażowania całej społeczności przedszkolnej, przy wsparciu środowiska lokalnego.

« 1 z 2 »

Rozpoczynając uroczystość dyrektor przedszkola Małgorzata Wojtyś powiedziała m.in.

„Z wielką dumą ogłaszam, że 40 lat temu w tym miejscu, na ulicy Zagumnie 27 powstało nasze przedszkole. Od pierwszych dni najważniejsza dla nas była ciepła atmosfera, szacunek dla dzieci i kreatywna zabawa. Istniejemy dla dzieci i dzięki dzieciom. Staramy się sprawiać, aby nasi wychowankowie byli tu szczęśliwi, wierzyli we własne siły, nie bali się marzyć i sięgali gwiazd. Pękamy z dumy, kiedy widzimy jak nasze dzieci się zmieniają, dorastają, nabywają nowe umiejętności. Nigdy nie przestają nas zadziwiać swoją kreatywnością i otwartością. Mam nadzieje, że zawsze będą sprawiać, że my – pracownicy przedszkola stale będziemy potrafili odnaleźć w sobie dziecko”…

Przedszkole Publiczne Nr 5 w Tarnowie ma już 40 lat…

STUDIO KADR NA ŻYWO…Tarnów 26 czerwca 2018. Przedszkole Publiczne Nr 5 w Tarnowie (dzielnica Klikowa), obchodziło jubileusz 40. lecia powstania. Była to piękna, znakomicie przygotowana uroczystość, potwierdzająca ogrom pracy i zaangażowania całej społeczności przedszkolnej, przy wsparciu środowiska lokalnego. Rozpoczęcie uroczystości, wystąpienia gości.Rozpoczynając uroczystość dyrektor przedszkola Małgorzata Wojtyś powiedziała m.in."Z wielką dumą ogłaszam, że 40 lat temu w tym miejscu, na ulicy Zagumnie 27 powstało nasze przedszkole. Od pierwszych dni najważniejsza dla nas była ciepła atmosfera, szacunek dla dzieci i kreatywna zabawa. Istniejemy dla dzieci i dzięki dzieciom. Staramy się sprawiać, aby nasi wychowankowie byli tu szczęśliwi, wierzyli we własne siły, nie bali się marzyć i sięgali gwiazd. Pękamy z dumy, kiedy widzimy jak nasze dzieci się zmieniają, dorastają, nabywają nowe umiejętności. Nigdy nie przestają nas zadziwiać swoją kreatywnością i otwartością. Mam nadzieje, że zawsze będą sprawiać, że my – pracownicy przedszkola stale będziemy potrafili odnaleźć w sobie dziecko"…- zwiastun wydarzenia cz.1.

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Wtorek, 26 czerwca 2018

„Chciałabym wyrazić uznanie dla wysiłku i pracy dyrektorów, nauczycieli i pracowników, którzy tworzyli nasze przedszkole i wysoko postawili poprzeczkę nam, obecnym pracownikom. Składam gorące podziękowanie za przybycie na dzisiejszą uroczystość i zgodnie z tradycją pięknie wszystkich witamy polonezem” – powiedziała dyrektor placówki Małgorzata Wojtyś.

Jubileusz 40. lecia Przedszkola Publicznego Nr 5 w Tarnowie…

STUDIO KADR NA ŻYWO ….Jubileusz 40. lecia Przedszkola Publicznego Nr 5 w Tarnowie (dzelnica Klikowa)."Chciałabym wyrazić uznanie dla wysiłku i pracy dyrektorów, nauczycieli i pracowników, którzy tworzyli nasze przedszkole i wysoko postawili poprzeczkę nam, obecnym pracownikom. Składam gorące podziękowanie za przybycie na dzisiejszą uroczystość i zgodnie z tradycją pięknie wszystkich witamy polonezem" – powiedziała dyrektor placówki Małgorzata Wojtyś – cz.2.Cała relacja zbiorczo zostanie zamieszczona na portalu: www.niezaleznyserwiskadr.com.pl

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Wtorek, 26 czerwca 2018

Jubileusz 40 lecia Przedszkola Publicznego Nr 5 w Tarnowie…

STUDIO KADR NA ŻYWOJubileusz 40.lecia Przedszkola Publicznego Nr 5 w Tarnowie (dzielnica Klikowa). Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień – zaśpiewała kadra…

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Wtorek, 26 czerwca 2018

40. lecie Przedszkola Publicznego Nr 5 w Tarnowie…

STUDIO KADR NA ŻYWOJubileusz 40.lecia Przedszkola Publicznego Nr 5 w Tarnowie (dzielnica Klikowa) – cz. 4

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Środa, 27 czerwca 2018

40. lecie Przedszkola Publicznego Nr 5 w Tarnowie…

STUDIO KADR NA ŻYWOJubileusz 40.lecia Przedszkola Publicznego Nr 5 w Tarnowie (dzielnica Klikowa) Absolwentka przedszkola Martyn Bąk – cz. 5

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Środa, 27 czerwca 2018

GALERIA na:

https://www.facebook.com/pg/NSerwisKADR/photos/?tab=album&album_id=2120720071537417

Post Author: kadr