15. lat działalności Młodzieżowej Rady Miejskiej…

Tarnów 15 czerwca 2018

Młodzieżowa Rada Miejska w Tarnowie, działa już 15. lat. Z tej okazji 15 czerwca 2018 roku, w Sali Lustrzanej w Tarnowie odbyła się uroczysta sesja. Rada pokazała swój dorobek, a także wyróżniła osoby, które na przestrzeni minionych lat wspierały jej działania. Są wśród nich m.in.: prezydent Roman Ciepiela, Karolina Mochylska, Jakub Kwaśny, Jerzy Kosiba, Lidia Jaźwińska, Barbara Koprowska, Ryszard Pagacz, Maria Zawada – Bilik.

W swoim wystąpieniu przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej Oliwier Hynek powiedział: ” Każdy jubileusz jest niezwykłym świętem i wydarzeniem w trakcie którego dokonuje się oceny dotychczasowych osiągnięć oraz wyznacza się nowe cele i zadania. Jubileusz skłania także do refleksji, wspomnień i przemyśleń. Właśnie mija już piętnaście lat od kiedy grupa pełnych zapału ludzi powołała do życia Młodzieżową Radę w naszym Mieście.
Piętnaście lat istnienia Rady to nie tylko piękny Jubileusz, ale także czas poważnych podsumowań – czas oceny efektów własnej pracy, ale także czas wytyczania nowych ścieżek. Jestem przekonany, że tak, jak dotychczas będziemy mieli głowy pełne fantastycznych pomysłów, które będą służyły rozwojowi Miasta. Należy podkreślić, że piętnastolecie działalności to przede wszystkim piętnaście lat ciężkiej pracy, tysiące godzin spędzonych na sesjach, rozmowach, warsztatach, konsultacjach społecznych, ale także miliony radosnych chwil podczas wspólnych spotkań angażujących społecznie. Piętnaście lat, a jeden ten sam cel- Być silnym głosem młodych! …”

Z okazji jubileuszu młodziezy życzenia i gratulacje młodzieży przekazał prezydent miasta Roman Ciepiela oraz przedstawiciele zaproszonych gości.

Po części oficjalnej odbyło się spotkanie przy kawie. Był to czas swobodnych rozmów, refleksji i wspomnień. Był też ogromny okolicznościowy tort przygotowany przez Restauracje STARA ŁAŹNIA w Tarnowie.

Galeria

« 1 z 2 »

https://www.facebook.com/pg/NSerwisKADR/photos/?tab=album&album_id=2109771742632250

MŁODZIEŻOWA RADA MIEJSKA W TARNOWIE MA JUŻ 15 LAT…

STUDIO KADR NA ŻYWO…Tarnów 15 czerwca 2018. W Sali Lustrzanej odbyła się uroczysta sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Tarnowie. Na zaproszenie młodzieży w sesji uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych miasta na czele z prezydentem Romanem Ciepielą, radni Rady Miasta na czele z przewodniczącym Ryszardem Pagaczem, przedstawiciele Tarnowskiej Rady Seniorów na czele z przewodniczącą Lidią Jaźwińską, Dyrektor Pałacu Młodzieży Jerzy Kosiba wraz z kadrą opiekunów MRM, działacze Młodzieżowej Rady Miejskiej minionych kadencji oraz media. Część I oficjalna – prezydent Tarnowa Roman Ciepiela.Cała relacja w dniu jutrzejszym na portalu: www.niezaleznyserwiskadr.com.pl

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR 15 czerwca 2018

Post Author: kadr