Piknik Rodzinny z Pałacem Młodzieży i Radą Osiedla STARÓWKA…

PIKNIK RODZINNY „MAMO, TATO – IDZIE LATO” zorganizowany wspólnie przez Radę Osiedla Starówka i Pałac Młodzieży w Tarnowie.

W programie znalazły się m.in. prezentacje poszczególnych pałacowych pracowni. Wystąpiły dzieci i młodzież z pracowni wokalnej Małgorzaty Boruch oraz pracowni wokalnej Ewy Rutkiewicz, Dziewczęca Grupa Taneczna Impuls, był również pokaz mody Cosplay pracowni kroju i szycia Fasonik. Nie zabrakło konkursów i zabaw plastycznych dla dzieci. Publiczności podobały się prezentacje seniorów z MCAS – pokaz Zumby z MCAS Północ i występ grupy tanecznej Toaida z MCAS Wschód. Na stoisku MCAS można było ubrać się w Wehikuł Czasu i na chwilę dodać sobie nawet 40 lat. Podczas pikniku swoje stanowiska miały sklepy ze Starówki. W namiocie Straży Miejskiej odbywało się bezpłatne znakowanie rowerów i rozdawanie opasek dla dzieci.

Pomimo kapryśnej pogody, gorąca piknikowa atmosfera zdecydowanie sprzyjała dobrej zabawie.

 

Galeria

https://www.facebook.com/pg/NSerwisKADR/photos/?tab=album&album_id=2100333736909384

 

DZIEŃ DZIECKA "MAMO,TATOIDZIE LATO…

Pałac Młodzieży w Tarnowie i Rada Osiedla STARÓWKA to organizatorzy odbywającego się w dniu 2 czerwca pikniku rodzinnego połączonego z Dniem Dziecka ph. "MAMO, TATO IDZIE LATO" – rozpoczęcie Jerzy Kowalski przewodniczący STARÓWKI. Prowadzenie Mirosław Biedroń, śpiewa MAJA RZEPA podopieczna Małgorzaty Boruch…zwiastun wydarzenia.Całość jutro na portalu: www.niezaleznyserwiskadr.com.pl.

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR 2 czerwca 2018

Piknik Rodzinny z Pałacem Młodzieży i Radą Osiedla STARÓWKA

W deszczowym klimacie, ale radośnie występowali młodzi artyści Pałacu Młodzieży w Tarnowie, podczas Rodzinnego Pikniku " MAMO, TATO IDZIE LATO".

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR 3 czerwca 2018

Post Author: kadr