IV Tarnowski Przegląd Muzyczny…

Weź udział w konkursie i zagraj na scenie głównej Juwenaliów Tarnowskich 2018!

Rada Uczelniana Samorządu Studentów działająca przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w IV Tarnowskim Przeglądzie Muzycznym, który odbędzie się 6 kwietnia 2018 w murach PWSZ.

Przegląd adresowany jest do zespołów muzycznych grających wszystkie gatunki szeroko pojętej muzyki młodych (rock, alternatywa, itp.). Uczestnikami konkursu mogą być zespoły wokalno-instrumentalne, w których skład wchodzi przynajmniej jeden uczeń ze szkoły ponadgimnazjalnej,  student, lub absolwent PWSZ w Tarnowie.

Rejestracja uczestników rusza już w najbliższy poniedziałek 12 marca i potrwa do 26 marca. Karty zgłoszenia wraz z demem i zdjęciem zespołu należy przesłać na adres: russpwsztar@gmail.com. Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wybierze 5 zespołów, które wystąpią  już 6 kwietnia podczas IV Tarnowskiego Przeglądu Muzycznego.  Zespoły oceniać będzie profesjonalne Jury, w skład którego wchodzą tarnowscy muzycy, pracownicy instytucji kultury oraz osoby związane na co dzień z muzyką . Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez JM Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie –  dr hab. inż. Jadwigę Laskę, prof. PWSZ, a także przez Starostę Powiatu Tarnowskiego Pana Romana Łucarza.

Stawka jest wysoka – zwycięzca przeglądu wystąpi na scenie głównej Juwenaliów Tarnowskich 2018. Oprócz tego, wszystkie zespoły, które będą brały udział w przeglądzie mają zagwarantowany występ podczas wydarzeń towarzyszących tegorocznym Juwenaliom. Dla zespołów przygotowaliśmy także atrakcyjne nagrody: pierwsze 3 zespoły otrzymają vouchery na zakupy do sklepu muzycznego „Sonic” w Tarnowie – ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Tarnowie, natomiast wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymają wejściówki do kina, teatru, vouchery na paintball, czy zniżki do studia nagrań.

„Serdecznie zapraszam lokalne zespoły do udziału w przeglądzie. Będzie to doskonała okazja do zdobycia cennych doświadczeń nie tylko muzycznych ale także i scenicznych. Wierzę, że będzie to szansa dla młodych twórców – być może jeszcze tych nieodkrytych, na zaprezentowanie swoich talentów przed szerszą publicznością” – mówi Ewa Judasz z Rady Uczelnianej Samorządu Studentów – koordynator wydarzenia.

 

Post Author: kadr