Statuetka kataryniarza dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy….

Tarnów 12 stycznia 2018

Prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela, przekazał przedstawicielom Tarnowskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy statuetkę – miniaturkę rzeźby kataryniarza z targowiska na Burku. Przekazanie, odbyło się obok właściwej rzeźby kataryniarza, przy dźwiękach hymnu WOŚP, z udziałem dziennikarzy. Dżingiel WOŚP będzie się rozlegał na Burku do zakończenia finału tegorocznej edycji Orkiestry, nie tylko przypominając o tej wyjątkowej akcji, ale także motywując do udziału w niej.

Przekazana przez prezydenta  statuetka, to dzieło Arkadiusza Latosa, artystę, który wyrzeźbił również orginalną rzeźbę kataryniarza na Burku. Na szyji kataryniarza wolontariusze ze Sztabu Szczepanika zawiesili  identyfikator WOŚP, a także ozdobili go tradycyjnymi czerwonymi serduszkami.

Jak informują członkowie sztabu WOŚP, figurkę oraz inne przedmioty przekazane na aukcję można wylicytować w internecie. Jak podał prezydent, kwota wywoławcza za „kataryniarza” to 1 000,o0 zł.

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w najbliższą niedzielę, 14 stycznia. Na tarnowskie ulice wyruszy ponad tysiąc wolontariuszy Orkiestry. Zbiórka potrwa od 6 do 20. Jak co roku będzie sporo atrakcji, imprez, gorąca serduszkowa atmosfera, którą tradycyjnie zakończy Światełko do Nieba. Będzie się sporo działo. Serdecznie zapraszamy!

FOTOGALERIA

 

Statuetka kataryniarza dla WOŚP …

STUDIO KADR NA ŻYWO…Statuetka KKATARYNIARZA przekazana na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy…Prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela przekazał przedstawicielom Tarnowskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy statuetkę – miniaturkę rzeźby kataryniarza z targowiska na Burku.Więcej o licytacji na portlu:www.niezaleznyserwiskadr.com.pl

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR na 12 stycznia 2018

Post Author: kadr