Czwarte urodziny NATURAL HOUSE…

Natural House to eksperci w reedukacji żywieniowej. Pomagają: schudnąć, przytyć lub utrzymać aktualną wagę ciała, wprowadzić zdrowe zasady żywienia,utrwalić rezultaty diety i zapobiec efektowi jo-jo. Metody, które stosują są kompleksowe i wypracowane przez wieloletnie doświadczenie dietetyków Natur House na całym świecie.

Z okazji czwartych urodzin w Natural House zorganizowano „dzień otwarty” z udziałem partnerów, którzy na co dzień dbają o nasze zdrowie, kondycję fizyczną oraz urodę. Przez  kilka godzin panie, a także panowie mogli skorzystać bezpłatnie z porad dietetyka Adrianny Juszczyk – Piecuch, dokonać pomiaru masy ciała, tkanki tłuszczowej, zatrzymanych płynów metabolicznych w organizmie, skorzystać z zabiegów na dłonie wykonanych przez specjalistkę ds. obsługi klienta Asia Woskowicz-Warchał z firmy ORIFLAME.

Ponadto panie upiększała makijażem dziennym wizażystka Sylwia Sawczak, a także prowadziła bezpłatne doradztwo w zakresie doboru ubioru i zmian wizerunku klienta. Porady i manikiur biologiczny wykonywała profesjonalistka Aleksandra Cichy z firmy POMALOVE, zaś bezpłatne stylizacje fryzjerskie Barbara Pieszczoch. Była także możliwość poznania marki YODEYMA, która oferuje  szeroki wybór zapachów, bardzo zbliżonych do tych znanych z perfumerii z firmy IN WATER,  skorzystać z profesjonalnej porady fizjoterapeuty  Pan Łukasz Boda. Dodatkową atrakcją była degustacja produktów NATURHOUSE.

To było bardzo ciekawe wydarzenie, przyjazne dla każdego kto odwiedził Natural House, edukujące a jednocześnie promujące działalność zarówno jubilata jak i firm, które były partnerami wydarzenia.

Fotogaleria

« 1 z 2 »

Filmy

4 URODZINY NATURHOUSE w Tarnowie

STUDIO KADR NA ŻYWO4 URODZINY NATURHOUSE w Tarnowie, Mościckiego 47…. dzień otwarty cały czas trwa!

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR na 26 października 2017

 

4 URODZINY NATUR HOUSE w Tarnowie….

STUDIO KADR NA ŻYWO4 URODZINY NATUR HOUSE w Tarnowie, Mościckiego 47. W rozmowie z KADREM Sylwia Sawczak i Łukasz Boda cz.2.Cała relacja na portalu: www.niezaleznyserwiskadr.pl – wydanie nocne.

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR na 26 października 2017

Post Author: kadr