„Orły Biznesu Polonii Świata” wręczone…

Tarnów 4 września 2017, w Sali Lustrzanej w Tarnowie, podczas gali kończącej obrady pierwszego dnia II Forum Gospodarczego Polonii Świata, zostały wręczone „Orły Biznesu Polonii Świata”. Nagrody te, otrzymali przedstawiciele przedsiębiorstw i organizacji polonijnych. Laureaci wybrani zostali w trzech kategoriach: biznes, osobowość i organizacja(relacja filmowa cz.2). Do nagrody laureatów nominowali uczestnicy Forum, zaś  ich wyboru dokonała kapituła. W każdej kategorii przyznano wyróżnienie i nagrodę główną.

KATEGORIA BIZNES:

Wyróżnienie – TAWA Pro Flooring z USA działająca  w branży wnętrzarskiej

Nagroda główna –  przedsiębiorstwo Plastics Ukraina, które jest dystrybutorem między innymi płyt, folii, półproduktów z tworzyw sztucznych i aluminium. Plastisc Group, do której należy, operuje na rynku Europy Środkowo-Wschodniej – na Ukrainie i Litwie, w Mołdawii, w Obwodzie Kaliningradzkim i w Polsce. Grupa zatrudnia łącznie blisko 200 pracowników.

KATEGORIA OSOBOWOŚĆ:

Wyróżnienie –  Beata Goralewska, w imieniu wyróżnionej nagrodę odebrał  Adrian Nowierski z Polsko – Greckiej Izby Gospodarczej

Nagroda głównaWiesław Żółtowski, Dyrektor Generalny firmy Gold Drop z Limanowej. Firma, produkująca między innymi środki czystości – również ekologiczne, preparaty specjalistyczne i kosmetyki, działa na rynku od 1991 roku, zatrudnia blisko 200 osób, posiada sieć przedstawicielstw handlowych i hurtowni patronackich w Polsce oraz na Ukrainie, Słowacji, na Węgrzech i w Czechach, ma własne hale produkcyjne, inwestuje w nowe technologie, prowadzi działalność charytatywną i sponsoringową.

KATEGORIA ORGANIZACJA (relacja filmowa)

Wyróżnienie:Polish Business Club z Irlandii.

Nagroda główna – Europejska Unia Wspólnot Polonijnych ze Szwecji, założona w 1993 roku i zrzeszająca kilkadziesiąt organizacji i związków polonijnych z całej Europy.

Oprawa artystyczna –  koncert Dziewczęcego Chóru Katedralnego Puellae Orantes i zespołu Dzierwa-Bend.

Fotorelacja

« 1 z 2 »

Relacje filmowe

Rozpoczęcie Gali Forum Gospodarczego Polonii Świata prezydent Roman Ciepiela, koncert Dziewczęcego Chóru Katedralnego Puellae Orantes – cz.1.

Nominowani do nagrody „Orzeł Biznesu Polonii Świata” cz.2.

Kategoria organizacja – nagrody wręcza prezydent Tarnowa Roman Ciepiela

Nagroda w kategorii osobowość – Wiesław Żółtowski

koncert Dziewczęcego Chóru Katedralnego Puellae Orantes

Dzierwa Band

Post Author: kadr